Güncel antivirüs önerisi

Furkan Kirez

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Güncel olarak antivirüs önerisinde bulunabilir misiniz? Şu an ücretli Panda kullanıyorum. Sağlam güvenlik ve gerçek zamanlı koruması olan bir AV istiyorum. İnternetten çok fazla dosya indiriyorum, bu yüzden gerçekten önemli benim için. Bellek konusunda çok sorunum yok. i7 16 GB RAM'lı bir sistemim mevcut. av-test.org sitesinden bakındım biraz, çok da kafama yatmadı oradaki verile. R özellikle ilk sırada Ahnlab diye bir firma var, hiç duymadım. Bir de bazı firmaların veri sattığını falan duydum, özellikle Avast'ın adı çok geçiyor bu konuda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bellek konusunda sorun yok ise Bitdefender öneririm. Son yılı lider tamamladı.
AV-Test önüne gelene liderlik verir, zaten liste ilk olarak alfabetik açılır muhtemelen yanlış baktınız.
AV-Comparatives bakabilirsiniz, Bitdefender önerimdir.

İyi günler arkadaşlar. Güncel olarak antivirüs önerisinde bulunabilir misiniz? Şu an ücretli Panda kullanıyorum. Sağlam güvenlik ve gerçek zamanlı koruması olan bir AV istiyorum. İnternetten çok fazla dosya indiriyorum, bu yüzden gerçekten önemli benim için. Bellek konusunda çok sorunum yok. i7 16 GB RAM'lı bir sistemim mevcut. av-test.org sitesinden bakındım biraz, çok da kafama yatmadı oradaki verile. R özellikle ilk sırada Ahnlab diye bir firma var, hiç duymadım. Bir de bazı firmaların veri sattığını falan duydum, özellikle Avast'ın adı çok geçiyor bu konuda.
ESET NOD32 Antivirüs veya Malwarebytes tarzı antivirüs programlarını tercih edebilirsin.

İyi günler arkadaşlar. Güncel olarak antivirüs önerisinde bulunabilir misiniz? Şu an ücretli panda kullanıyorum. Sağlam güvenlik ve gerçek zamanlı koruması olan bir av istiyorum. İnternetten çok fazla dosya indiriyorum, bu yüzden gerçekten önemli benim için. Bellek konusunda çok sorunum yok. i7 16 GB RAM'lı bir sistemim mevcut. av-test.org sitesinden bakındım biraz, çok da kafama yatmadı oradaki verile. R özellikle ilk sırada ahnlab diye bir firma var, hiç duymadım. Bir de bazı firmaların veri sattığını falan duydum, özellikle Avast'ın adı çok geçiyor bu konuda.

Kaspersky veya ESET diyebilirim ESET pahalı Kaspersky koruma ve fiyat olarak güzel bir antivirüs standart sürümü seçin gereksiz hizmetler yükleyip RAM bindirmesin.

Malwarebytes veya McAfee ben 1 yıllık McAfee kullanıyorum memnunum.

Geri
Yukarı