Güncel Driver Nasıl Bulunur?

akhilleus_

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma format attım ancak halen biraz kasıyor. Driver'lardan olduğunu düşünüyorum. Nasıl tam ve son sürüm olarak indirebilirim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Her formattan sonra kullandığım site olan Station Drivers sitesini öneririm. BIOS kısmından anakartınızı bulursanız gerekli sürücüler listelenecektir. Ekran kartı sürücünüzü de ayrı olarak kendi sitesinden indirin.

Site yöneticilerinin bana karşı kini mi var? Ben öneri yapınca "Yanlış Bilgilendirme" diye puan cezası alıyorum. Başka birisi Driver İdentifier programının reklamını yaparak yorum yapıyor. Ses yok...

Site yöneticilerinin bana karşı kini mi var? Ben öneri yapınca "Yanlış Bilgilendirme" diye puan cezası alıyorum. Başka birisi Driver İdentifier programının reklamını yaparak yorum yapıyor. Ses yok...

Yoo, biz sürücü güncelleme programlarından sürücünün indirilmesini önermiyoruz. Hatalı sürücü yükleyip mavi ekran hatalarına sebep olabiliyorlar. Ama sürücü güncelleme programının eski gösterdiği sürücüyü üreticinin kendi sitesinden indirmeyi önerirseniz sorun olmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı