Güncel Oyunları Oynamak İçin 2500 TL'ye PC Toplama

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim.Ama ekran kartı takma şimdilik demis arkadaşlar.Ekran kartı olmadan oyun oynanabiliyormu?Benim bahsettiğim oyunlar far cry 5 dishonered 2 resident evil bio hazard
720-1080P'de en düşüğe çekerseniz 30 FPS civarı alabilirsiniz, sanırım.

İkinci ele yönelin. Dolar sağ olsun pek performanslı bir sistem toplayamayacaksınız.
Sıfır isterseniz eğer yardımcı olmaya çalışırım

İkinci ele yönelin. Dolar sağ olsun pek performanslı bir sistem toplayamayacaksınız.
Sıfır isterseniz eğer yardımcı olmaya çalışırım
Bütçen belli sıfır alamam bu istediğim şartlarda biliyorsunuz
İ3 8100, İ5 7400'den güçlü bir işlemcidir. Aynı zamanda İ7'nin ilk 2-3 nesilinden de daha iyidir
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için arkadaşın dedigi sistemle benim söyledigim oyunlari rahat bir şekilde oynayabilirmiyim ve onlar gibi daha bi çok oyun

@Asortik0606 Belirttiğim sistem ile günümüzü bırak tahmini 3 sene sonraki oyunları bile açar oynarsınız. İ3 8100 adından da anlaşılacağı gibi 8.nesil yani 7.Nesil i5 lerden daha güçlüdür.
Yazdığım cidden güçlü bir sistem. Bahsettiğim ekran kartlarından birini de bulup alıp takabilirseniz muazzam olur.

Merhaba, son çıkan oyunları oynayabileceğim bir toplama PC almak istiyorum. 2500 TL bütçem var. Yeterli midir? Yardımcı olursanız sevinirim.
İşlemci:Intel Boxed Pentium G4560 3.5GHz 3MB Cache LGA1151 İşlemci Fiyatı (280 TL)
Kasa:Aerocool CS1102 500W USB 3.0 Siyah ATX Kasa (AE-CS1102-500) Fiyatı (350 TL)
Hala sistemini almadıysan bunları al 2400 TL ediyor 2 hafta önce olsa bu fiyata 1050 Tİ'lı toplanırdı ama... Şu anlık en iyisi bu herkes 2.el 1050 al diyor veya 1030 ama sıfır olarak en performanslısı bu olur.
Ekran Alıntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı