Güncelledikten sonra oyunlar kapanıyor

Alperenby

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir sistem toplamıştım. İntel i3 7. Nesil, Asus GTX1050 2GB, MSİ B250m Mortar Artic anakart, 8GB RAM. Neyse kurdum bir hafta kadar oyunumu oynadım, hiç bir sıkıntı yoktu. Üniversitede olduğum için evden uzaklaştım 1,5 ay oldu; tekrar geldim, Windows güncellemesi vardı, yaptı. Lol yükledim, oyundayken birden mavi ekran geldi, system service exception. Tekrar girdim bu seferde oyundan attı. Yine girdim yine attı. Ekran kartı sürücülerini sitesinden son sürüm ile güncelledim. Network sürücülerini güncelledim, hatta chipset sürücülerinide güncelledim. Yine aynı sorun devam etmekte. Donanımsal değildir diye umuyorum. Önce bir sıkıntı yoktu. Çözüm önerileriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücülerini tamamen bilgisayarınızdan silip tekrar yüklemeyi deneyin, sorun hala devam ediyorsa ekran kartınızı çıkarıp takmakta fayda var.

Ekran kartı sürücülerini silip tekrar yüklemiştim zaten. Çözülmemişti. Format attım ancak deneme fırsatım olmadı üniversitede olduğum için gitmek zorundaydım. En kısa zamanda sonucu bildireceğim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı