Güncellemeden sonra bilgisayar kulaklığı görmüyor

mhmtemrr

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartım GTX 1650 Super her zaman driverları güncel tutuyorum ama 472.12 güncellemesinden sonra bilgisayar kulaklığı görmüyor anakarta takıyorum görmüyor bilgisayar kasasına takıyorum yine görmüyor sadece monitörden ses geliyor. Ne yapabilirim?

Sağ altta ki sistem tepsisinden hoparlöre tıklayın monitörün ses çıkışlarını algılıyor onu kulaklığa alıp bir deneyin derim.

Orada kulaklık yazmiyor monitörün markası ve 2 tane NVIDIA output yaziyor. NVIDIA output a tıkladığımda ise kulaklığın fişini takın diye biseyler diyor.
Driverları her zaman güncel tutuyorum yazmış arkadaş Windows 10 ise ses Denetim Masası'ndan hangi aygıtı kullandığınız değiştirir misiniz?

Tek aygıt gözüküyor monitörün hoparlörü.
Kulaklığınızın ve ses driverlarınızın güncelli olup olmadığını kontrol edebilir misiniz?

Ses sürücüleri grafik sürücüleri her şey güncel güncellemeden sonra oldu zaten.

Hocam benim eski Gamepower Medusa Driver'ı yüklüyken ses vermiyordu gözüküyor muydu bilmiyorum ama.
Sizinki de öyle bir şey olabilir. Driver'ı silip dener misiniz?

Orada kulaklık yazmiyor monitörün markası ve 2 tane NVIDIA output yaziyor. NVIDIA output a tıkladığımda ise kulaklığın fişini takın diye biseyler diyor.

Tek aygıt gözüküyor monitörün hoparlörü.

Ses sürücüleri grafik sürücüleri her şey güncel güncellemeden sonra oldu zaten.

Kulaklığınızı başka bir PC de dener misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı