Çözüldü Güncellemeler yüklenemedi, değişiklikler geri alınıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HalilDeniz

Kilopat
Daha fazla  
Aynı sorunu bende yaşıyorum, sistem açılmadan önceki siyah ekranda kalıyor noktalar halka şeklinde dönüp duruyor. PC'yi güvenli modda açtığımda güncellemeler yüklenemedi değişiklikler geri alınıyor diyor ve tekrar başlattığımda düzeliyor. Fakat son güncelleme Windows Update'de yine bekliyor. PC'yi kapatmaya kalktığımda ''güncelleştir ve kapat'' dediği için mecburen güncellemeyi tekrar kurmaya çalışıyor ve pc yi açmaya kalktığımda senaryo yine silbaştan...

Arkadaşlar son bir deneme ile ben problemi çözdüm. Daha önce 4-5 kere denememe rağmen güncellemeden sonra pc açılmamıştı. Son olarak Pc'de Nox diye bir program kuruluydu. Bluestack tarzı PC'de android uygulamalarını açan bir programdı bu, onu kaldırıp güncellemeyi tekrar deneyince bu sefer oldu. Şu an güncelleme yapıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı