"Güncelleştirme sisteminiz için geçerli değil" hatası

Gedir781

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. Eski PC im de Win 7 saat ayarı hala utc+02:00 İstanbul olduğundan saat 1 saat geri ve utc+03:00 İstanbul Update'sini X64 olarak indirmeme rağmen bu hatayı alıyorum. Zaten Windows Update bölümünde de güncelleştirme kod 8007EFE hatası veriyor. PC asla güncellenmiyor. Rıca ederim Win10a geç, Windows 7'ye destek ocak 2020'de Sona erdi gibi öneriler ve bilgiler sunmayalım. Farklı bir öneri ve çözümü olan varsa cok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Otomatik saat ayarını değiştir zaten artık saatlerle oynamıyoruz. Bir kere ayarlarsın sürekli doğru bir şekilde kalır.

Teşekkür ederim, bilgileriniz için ben neden x64 tabanlı sistem olmasına rağmen update yapamadım. Onu merak etmiştim

Herkese iyi akşamlar. Eski PC im de Win 7 saat ayarı hala utc+02:00 İstanbul olduğundan saat 1 saat geri ve utc+03:00 İstanbul Update'sini X64 olarak indirmeme rağmen bu hatayı alıyorum. Zaten Windows Update bölümünde de güncelleştirme kod 8007EFE hatası veriyor. PC asla güncellenmiyor. Rıca ederim Win10a geç, Windows 7'ye destek ocak 2020'de Sona erdi gibi öneriler ve bilgiler sunmayalım. Farklı bir öneri ve çözümü olan varsa cok sevinirim.

Konunun başında kendin dedin 'destek ocak 2020'de Sona erdi gibi öneriler ve bilgiler sunmayalım' diye veya 'Win10a geç' gibi tavsiye vermeyin dedin bizde sadece sorunun odaklı çözüme gidebildik. Windows 10'a geçersen tüm sorunların çözülür daha akıcı bir sistem kullanırsın.

Konunun başında kendin dedin 'destek ocak 2020'de Sona erdi gibi öneriler ve bilgiler sunmayalım' diye veya 'Win10a geç' gibi tavsiye vermeyin dedin bizde sadece sorunun odaklı çözüme gidebildik. Windows 10'a geçersen tüm sorunların çözülür daha akıcı bir sistem kullanırsın.
Destek gelmemesi demek şimdiden sonra bir güncelleme gelmeyeceği demektir. Zamanında geliştirilmiş bir güncellemenin şimdi yüklenmeyeceği anlamına gelmez ve aynı updateyı izlediğim videodaki arkadaşın Mayıs 2020de kuruyor olmasıda bunun kanıtı oluyor bende dolayısıyla sordum ki bende neden olmadı. Dıkkatli okursak sevinirim.

Ayni hata bende verince bundan bütün güncellemeleri yüklüyorum.
Teşekkür ederim . Bende aynı yerden yüklemeye çalıştım fakat konuyu açmama neden olan hatayı verdi işte demek istediğim bu

Geri
Yukarı