Günde 10 tane dolar konusunun açılması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@467838, internette de görmek istemeyeceğiniz çok şey mevcut. Ama onları görüyorsunuz, buna yapacak bir şey yok.

Açıkçası ben Chrome'u Technopat ve YouTube için kullanıyorum genellikle gündemi YouTube'deki kanallardan ve buradan öğreniyorum. Ama gerçekten 10 tane açılması saçma. Aradan şöyle 3-4 saat geçse de görsek farkı diyeceğim o da yok saatte 2 tane açılıyor her konuda da bakıyoruz birinde 10.80 birinde 10.77.

Hocam bu benim bu arada. Ama dolar 11 olmuş hiç bir şey alamıyoruz. 😭

Bunun konusu açılır hep beraber konuşuruz döviz nereye gidecek, alım gücü nereye gidiyor, teknolojik ürünlere eskisi gibi erişemeyecek miyiz vb. ama hepsinin bir yeri ve zamanı var. Ben şimdi gidip son model iPhone alamam ama inceleme konusunda ne yenilikler geldiği, rakiplerine göre durumu, tasarımını konuşmayı tercih ederim. Teknoloji forumu burası sonuçta. Tüm donanımların, cihazların hatta oyunların bile ana tartışma konusu fiyat olunca hem bilgi azalıyor hem sonsuz bir döngü oluşuyor.

Bunun konusu açılır hep beraber konuşuruz döviz nereye gidecek, alım gücü nereye gidiyor, teknolojik ürünlere eskisi gibi erişemeyecek miyiz vb. ama hepsinin bir yeri ve zamanı var. Ben şimdi gidip son model iPhone alamam ama inceleme konusunda ne yenilikler geldiği, rakiplerine göre durumu, tasarımını konuşmayı tercih ederim. Teknoloji forumu burası sonuçta. Tüm donanımların, cihazların hatta oyunların bile ana tartışma konusu fiyat olunca hem bilgi azalıyor hem sonsuz bir döngü oluşuyor.
Evet hocam haklısınız. Daha da gereksiz yorumlar yapmam.

Dolar yükseldi mi diye araştırmak zor değil sanırsın canlı borsa sitesi burası. Günde 10 tane açmaya ne gerek var?
Açılan konunun sana ne gibi bir zararı var? Ben çoğu zaman sosyalde takılıyorum ve gördüğüm konularla haberim oluyor. Daha sonra gidip araştırıyorum.

Sanırsın sosyal konuları senin bilgisayarının belleğine kayıt ediliyor. Bırak kim ne açarsa açsın.
Aha onlardan biri bu galiba.
Aynen, boş zamanlarımda dolar konusu açmaya bayılıyorum.

Önceden çok açardım ben de. Ama artık bıraktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi biz bunu dedik diye Vatan hainimi olduk? Yoksa ben mi yanlış anladım?
Vatan hainiyle ne alakası var? Dolar yükseliyor, cebindeki paranın değeri her dakika düşüyor. Bunun haberinin yapılması size niye bu kadar koyuyor anlamıyorum. Bir Avrupa ülkesinde paralarının değeri 1 birim düşse halk çıldırır, bizim halk alışmış, umrunda değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı