Günde 300'den fazla soru çözen biri LGS'de kaç net yapar?

Hamzz

Hectopat
Makaleler
3
Yer
20 W 34th St, New York, NY 10001
Daha fazla  
Günlük 300+ soru çözüyorum, 100+ sayfa kitap okuyorum.
Deneme ortalama netlerim:
Mat: 17D 1Y 2B.
Türkçe: 17D 3Y.
Fen: 19D 1B.
İng: 10D.
Din: 10D.
İnkılap: 10D.
(Türkçe dersini bir türlü yapamıyorum.)

Dedeme ortalama netlerim:

Okulların puan durumundan haberim yok ancak böyle devam edersen nitelikli bir okula gidersin. Kolay gelsin

Kimileri günde her dersten 20 soru çözer anlar, kimileri derste dinlediği kadarıyla anlar, kimileri günde 300 soru çözse bile anlayamaz. Bu kişinin kapasitesine bağlı bir şeydir. Soru sayısı değil, anladığın kadar çözmen önemlidir.
Ben dersi derste öğrenen biriyim hocam, soruları sadece tekrar amaçlı çözüyorum. Anlamamda bir sıkıntı yok.

Deneme ortalama netlerim:

Soru sayısından ziyade çözdüğün soruların seviyesi önemlidir 300 tane normal düzey soru çözeceğine 20 tane üst düzey soru çöz zor sorular harici sana bir şey kazandırmaz

Atatürk İ.H.o.
Aydın, hız yayınları, martı, okyanus. Daha birçok deneme yapacağız farklı yayınlardan.

İmam hatip okullarında genel olarak diğer okullara göre denemeler daha zordur. Girecek olduğun LGS'deki sorular, şu an girmiş olduğun denemelerden daha kolay olduğuna emin ol. Yine de çok boşlama, kendini de çok germe, dengeli gitmeye çalış. Büyük ihtimal çözmüşsündür fakat yine de tavsiye edeyim, daha önceki çıkmış soruları yap.

Geri
Yukarı