Günde 48 kere giden Vodafone evde internet

negan00

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Başlıktan da anlayacağınız üzere günde ortalama 50 kere internetim gidiyor, bu başlıktaki sayıyı Vodafone'u aradığımda öğrendim. Biraz bu Vodafone isimli mafyanın hayvanlıklarından bahsetmek istiyorum burada. Bundan 6 ay önce internetimde olan yavaşlıktan dolayı Vodafone'u aramıştım ve isterlerse kayıt yapıp servis gönderebileceklerini söylediler ben de ekip göndermelerini söyledim ayrıca 50 Mbps internete geçiş yapmak istediğimi belirttim (24 Mbps idi önceden), kayıt yapıldığını servis gönderileceğini ve ay sonunda 50 Mbps'e geçirileceğimi söylediler, yaklaşık 3-4 haftalık aradan sonraki arayışımda ne duysam beğenirsiniz, kadın dediki ne servis gönderilmesi için kayıt yapılmış ne de 50 Mbps'e geçirilmişsiniz, derin bir nefes alıp dedim tamam olmuştur bir yanlışlık bu işlemleri şimdi gerçekleştirebilirsiniz. Yine bir bekleyişe girdim yine 1 ay geçti yine aradım yine aynı şeyi söylediler, ne ekip gönderilmesi için kayıt yapılmış ne de 50 Mbps'e geçişiniz için kayıt yapılmış. Bu döngü tam 4 kere tam olarak anlattığım şekilde oldu ve en sonunda 50 Mbps'e geçirildim bir şekilde fakat hiçbir şekilde servis gönderilmedi. Son günlerde başlıkta bahsettiğim hatayı yaşamaya başladım, aradım ve tekrar ekip göndereceklerinden bahsettiler ama bilin bakalım ekip gönderilmeyince ve tekrar aradığımda ne duydum, yine kayıt yapılmamış servis gönderilmesi için. Üniversite öğrencisiyim ve tüm derslerim için internete ihtiyacım var ve yoğun bir şekilde sınava giriyorum ve günde artık 50'den fazla kere internet gidiyor. Bu insancıklar yüzünden (kim ise sorumlusu) evde sinirden her gün kendimi parçalamak istiyorum ama bir çözüm bulamıyorum. Kendimi öldürmeden önce bu sorunu çözmenin bir yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hattınız 50 Megabit için yeterince stabil olmayabilir. Geri düşürmende fayda var önceden olmuyorduysa eğer. Evdeki tesisatında sıkıntı varsa yeni bir CAT hattı çektirebilirsin.

Geri
Yukarı