Günde 5 kere balkona giren kedi

Revivmeooi

Hectopat
Bu arkadaş ağaçtan çıkarak günde 5 kere balkonumuza giriyor ve almaya çalışınca yatıp oyun oynamaya çalışıyor. Balkona atlamaması için ağacı kesmek dışında tavsiyeleriniz var mı düşecek diye korkuyorum. Kendisi eve girdiği an evi sahipleniyor.

1600550824267.png

Ben de çok isterim fakat evde köpeğimiz var hayatta iyi anlaşamazlar. Az önce kapıdan kovduk yine girdi babam balkonu kapattı kendisi gider dedi atlarken düşer diye korkuyorum ama başka çaremiz kalmadı.
Eğer sizin için sıkıntı olmayacaksa dursun balkonda. Acıkınca ve siz ilgi vermeyince gidecektir zaten.

Eğer sizin için sıkıntı olmayacaksa dursun balkonda. Acıkınca ve siz ilgi vermeyince gidecektir zaten.

Gidebilecek mi diye korkuyorum işte giderken düşerse ölür hayvan. Biz alırsak yine gelir en yakın zamanda ağacı kestireceğiz ama bakalım bu gece umursamayacağız umarım atlayabilir.

Gidebilecek mi diye korkuyorum işte giderken düşerse ölür hayvan. Biz alırsak yine gelir en yakın zamanda ağacı kestireceğiz ama bakalım bu gece umursamayacağız umarım atlayabilir.
O kadar da salak değillerdir kediler. Atladığı ağaca balkondan yine çıkabilir mi?

Tavsiyem bir kutuya koyup evinizi bulamayacağı bir yere götürmeniz. Hem zavallı hayvana yazık olmasın hem de ağaca.
Hayvanın burada bayağı arkadaşları var 3-4 yıldır burada ağaç olayını yeni keşfetti ağacı kesmemiz gerekiyor zaten kedinin girdiği yerden hırsızda girer fakat korkuyorum kedi aptallık yapıp düşecek diye kediyi bilmediği yere götürmekte pek doğru olmaz buranın kedisi gibi oldu artık.

Ağaçtan inebilir hocam onda bir şey yok ama, balkonun kenarından bir kuş geçerse peşinden zıplayıp aşağı düşebilir. İçgüdülerine engel olamıyorlar.

Geri
Yukarı