Günde 7 kere Power butonuna basıp kapatmak zarar verir mi?

GamerBirİnsan

Centipat
Arkadaşlar bilgisayarı alalı 2 gün oldu ve bugün tam olarak 7 kere Power butonundan aç kapa yaptım çünkü Windows hata verdi güncellerken. Sizce bir sorun olur mu? Ve ayrıca bilgisayar laptop.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam günde 20 kez aç kapa yapmışlığım az değil Casper Excalibur G911 kullanıcısıyım sorun olmayacağını düşünüyorum eğer Power butonun Switch'i çok dandik bir malzemeden imal edilmemişse.

Aldığınız hata nedir? Özellikle güncelleme yapılırken tuşundan kapatmak doğru değil.
Windows hata bilgileri topluyor diye bir hata mecburen sıfırlamam gerekecek başka bir bilgisayardan

İlk başta bilgisayar işletim sistemi dondu 3 kere powera basmak zorunda kaldım aslında her şey bu donmayla başladı üst üste oldu desteği arayıp güncelleyin dediler güncelledim şimdi bu hatayı alıyorum herhalde donma sorunu yazılımsaldır

hayır sorun olmaz siz bilgisiyarı şimdi açın o update i en baştan başlatır kaldığınız yerden devam edersiniz

Çok yapmamaya gayret göster depolamada ve kayıt defterinde sıkıntılar çıkarıp ilerde mavi ekran hatalarına kadar gidebilir. Güncellemeyi yaptıktan sonra disk birleştirme ve temizleme yapmanı öneririm.

Güc kaynağına zarar verir baska bir şeye değil.
Güç kaynağı derken batarya mı?

Çok yapmamaya gayret göster depolamada ve kayıt defterinde sıkıntılar çıkarıp ilerde mavi ekran hatalarına kadar gidebilir. Güncellemeyi yaptıktan sonra disk birleştirme ve temizleme yapmanı öneririm.
Eski laptopumda hep yaptım bazen bana hata toplayıcısı gibi mavi ekran hatası veriyordu mavi ekran dediğiniz o mudur?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı