Günde kaç bardak çay içiyorsunuz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RamsesJX

Kilopat
Arkadaşlar günde kaç bardak çay içiyorsunuz ? Benim arkadaşlarım günde 2 demliğe kadar çay içtiklerini söylüyorlar. Ben her gün kahlvaltı yapamıyorum uykuya düşkünlüğümden. İşe giderken 1-2 poğaça alıyorum ya da börek filan ama yanında hiç çay içmiyorum. Neden bilmiyorum ama sevmiyorum. Sevmem için 2 kaşık şeker lazım ince belliye, hem de o da çok şekerli olduğundan içmiyorum, var mı böyle forumda günde 10-15 bardak içecek kadar bağımlı arkadaşlar? :D Nasıl içiyorsunuz bunu ya :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çay içme alışkanlığım yok. Yapmayı da düşünmüyorum. Ev yapımı meyve suları ve süt içmek daha sağlıklı bence. Çocukluğumdan bu yana Capri Sun ile başlayan meyve suyu sevdama engel olamadım. Hem bunlar benim boyumum uzun olmasında da çok büyük bir etken.

Sabahları kahvaltı sırasında 3-5 tane. Akşam yemekten sonra 3-4 tane içiyorum yani gün içinde 7 bardak filan deviriyorumdur. :D

Ben sık sık içmem ama bir başladığımda 3-4 bardak içmeden masadan ayrılmam.

Sabah kahvaltıdan sonra en fazla 1 bardak içerim.

Sabah kahvaltısında 3 bardak, akşam balkon keyiflerinde 5 bardak. Ama genelde doğal köy sütü içerim, sağlıklı yaşam sağlıklı vücut :sinsi:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı