Günde kaç saat oyun oynuyorsunuz?

Hocam, linç yemekten korkmuyor musunuz?
Sevdiğim bir şey varsa fikrimi saklamama gerek yok. Gerekirse kendimi de savunurum. Benim için bir oyunda oynanış ve oyunun hatasız olması her şey değil. Hikaye ve emek daha önemli. The Witcher 3 ilk çıktığı günlerde daha pek bilinmezken bile aralıksız 27 saat oynayıp oldukça sevmiştim. Ertesi gün olduğunda geçen zamana şaşırmıştım. İlk iki saatinde iade etmeyi düşünmekten 250 saat oynayıp DLC'leri bile bitirmeye geçtim. Çıktığı saat Cyberpunk 2077 oynadığımda cidden severek başladım ve o şekilde de bitirdim. Sinir bozucu hatalara denk gelmedim ve DLSS sayesinde de iyi bir performans aldım. 90-120 FPS yerine 15 FPS oynasaydım bile yine oyunun değerini değiştirmezdi. :)
Moderatörlük zamandan güzel kısıyor olsa gerek.
Oyunların çoğunu bitirdim. Artık güzel oyunlara pek denk gelmediğimden dolayı fazla oyun oynamıyorum. Kalanların hepsinde amaçsızca düşman öldürmekten başka bir şey yok. Düşmanlar bile çeşitli değil. DOOM tarzında olamıyor çoğu oyun. Rainbow Six gibi oyunlar yine de arada iyi oluyor. Oyun oynamak yerine araştırma yapıyorum, yeni şeyler öğreniyorum ve yapıyorum. Sanat eseri diyebileceğim, iyi hikayeye sahip oyunlara denk gelirsem tabii ki onları bitiriyorum ve güzel bir mola vermiş oluyorum. Oyun bittiğinde en azından bir şeyler kazanılmış olunuyor. :)

Şu anda da Drakengard 3 oynuyorum. Bugün sanırım tek seferde bitireceğim. Kalan yerler olursa da yarın tamamen bitiririm. Bu bittiğinde aynı şekilde ilgi çekici oyun bulmadıkça sanırım pek fazla bir şey oynamayacağım.
2.5 saat ile sınırlandırdım ben kendimi.
En iyisi. Her gün oynanıyorsa daha fazlası cidden çok büyük vakit kaybı oluyor.

Geri
Yukarı