Gündelik işler için klavye önerisi

Berkan Aydın

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler. Genel olarak yazılımla uğraşan biriyim. Kullanımı rahat olan, normal klavyeye göre biraz daha sessiz ve tek renk aydınlatması olan bir klavye arıyorum. Bir de ekstradan multimedya(fn) özelliği olan bir klavye bakıyorum. Çoğu aydınlatmalı klavyeler oyuncu klavyesi adı altında geçiyor ve görünüşlerinden çoğunun bana uygun olmadığını anlıyorum ve oyuncu klavyesi kullanmak istemiyorum. Oyuncu klavyelerinin kaba ve tuşlarının ses çıkarması hoşuma gitmiyor. Böyle bir klavye piyasada var mı? Önerilerinizi bekliyorum.

İyi günler. Genel olarak yazılımla uğraşan biriyim. Kullanımı rahat olan, normal klavyeye göre biraz daha sessiz ve tek renk aydınlatması olan bir klavye arıyorum. Bir de ekstradan multimedya(fn) özelliği olan bir klavye bakıyorum. Çoğu aydınlatmalı klavyeler oyuncu klavyesi adı altında geçiyor ve görünüşlerinden çoğunun bana uygun olmadığını anlıyorum ve oyuncu klavyesi kullanmak istemiyorum. Oyuncu klavyelerinin kaba ve tuşlarının ses çıkarması hoşuma gitmiyor. Böyle bir klavye piyasada var mı? Önerilerinizi bekliyorum.
Bütçeniz nedir?

Aradığınız klavye türü low profile, ciklet klavyeler.

Özellikle Gaming türü ürün istemediğini yazmış konu sahibi.

İlginç bir şekilde her ne kadar arkadaş ironi yapmış olsa da attığı klavye tam başlığı açan arkadaşa uygun. Açıkçası markası düzgün olsaydı almasını tavsiye ederdim. Adında gamin geçmesine rağmen ideal ofis klavyeleri gibi bir tuş düzeni ve tuş yapısı var. Atılan diğer klavyeler ile yan yana koyarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Fakat buna rağmen markası güven vermiyor ):.

Geri
Yukarı