Gündelik kullanım için 5000 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Arsars

Femtopat
Daha fazla  
Eşimin doğum günü için hediye alacağım kendisi HTC sever ama artık HTC seçeneğimiz yok şu an Samsung J7 Prime kullanıyor. Telefona çok para veren ve önemseyen biri değil ama ben 7500 TL'ye kadar alabileceğim bir telefon bakıyorum. Kadar çok yorum ve video izledim ki çorba oldu kafam. Özellikler: Günlük kullanım için sorun çıkarmayan 3-4 sene kullanabilecek. İşi gereği WhatsApp görüşmesi ve toplantı durumundan kameranın işe yarar olması en az idare edecek kadar. Pek oyun oynamaz, internette dolaşırken problem olmayacak takılma donma vs.
ben iPhone 11 kullanıyorum o yüzden Android dünyası bayağı değişmiş. İlk tavsiye M32 idi. Ama araştırdığımda yorumlarda 10s daha iyi olarak gördüm. Ama Xiaomi'nin yazılımdan sorunları olduğunu donma kamerada bulanıklık vs olduğunu da yazmışlar. Burada Samsung M23 gördüm ama ekrandan dolayı tercih edilmez deniliyor. Bunların arasından hangisi alınabilir. İndirim beklenmeli mi?

CB6AF4CB-F619-4C99-97D6-D4EA07496E20.png

DD55F992-59CE-4592-A9A7-3DF3C2F573BB.png

@BERWAR

Son düzenleme:

Samsung Galaxy A32​

5000MAH pili var uzun süre kullanabilir galeri ve WhatsApp için yer gerekiyorsa 128 GB alan sunuyor ve 32MP bir kamerası var iş için iyi bir seçenek olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı