Gündelik kullanım için 8000-10000 TL arası dizüstü laptop önerisi

Bütçe
8000-1000 TL
Bende MacBook önerecektim ama en ucuzu 11k olmuş arkadaşın bütçesi 9-10k.

Hocam fiyatı 8.5 olacağı zaman alacağım favori bilgisayar bu o mimarlar için yapılanı gördüm hocam ama fazla güvenemedim açıkçası ve önerende azdı bayağı hem 60 Hz bana göre az o yüzden tercih etmedim ve Monster'ı önermiyor burası antipati mi var yoksa gercekten sorunlu bir bilgisayar mi kullanmadim ama ısinma sorunu islevsel ve kronik bozukluklar oldugunu sürekli söylediler güveniyorum açıkçası bu ile Lenovo Ideapad Gaming 3 Ryzen7 4800 GTX 1650 Ti modeli arasinda kalmistim arkadasiniz bu modele de bakabilir.

Yerinizde olsam bay görkem adlı kişinin önerdiği bilgisayarı almazdım ama neyse.
1628461678770.png

İzoly markasını önermişsiniz hocam, çöp marka önerdiğiniz için ben size nasıl güveneyim?

Hocam fiyatı 8.5 olacağı zaman alacağım favori bilgisayar bu o mimarlar için yapılanı gördüm hocam ama fazla güvenemedim açıkçası ve önerende azdı bayağı hem 60 Hz bana göre az o yüzden tercih etmedim ve Monster'ı önermiyor burası antipati mi var yoksa gercekten sorunlu bir bilgisayar mi kullanmadim ama ısinma sorunu islevsel ve kronik bozukluklar oldugunu sürekli söylediler güveniyorum açıkçası bu ile Lenovo Ideapad Gaming 3 Ryzen7 4800 GTX 1650 Ti modeli arasinda kalmistim arkadasiniz bu modele de bakabilir.

YouTube'da Monster laptoplar ile yaşadıkları deneyimi anlatan bazı arkadaşlar var videolarda dedikleri kadarıyla aldıktan sonra oyunlarda FPS düşmeleri yaşadıkları için ve aşırı ısındığı için iade ettiklerini önermediklerini söylüyorlardı.

Geri
Yukarı