Gündelik kullanım için Lenovo vs Huawei Matebook

Bütçe
10.000
Ben yaklaşık 2 senedir Matebook kullanıyorum, hiç bir sorun çıkmadı garantisi bitmek üzere diye servisine götürüp termal macun ve iç temizliğini de yaptırdım. Servisi de oldukça ilgiliydi, şu an kullandığım cihazın pil sağlığı %97, SSD sağlığı %99 ve hiç bir şekilde yazma/okuma hızı düşüşü yok. Hatta Windows 11 kullanmama rağmen performans düşüşü de almıyorum. Bana kalırsa Huawei almanız daha mantıklı olur.

Ben yaklaşık 2 senedir Matebook kullanıyorum, hiçbir sorun çıkmadı garantisi bitmek üzere diye servisine götürüp termal macun ve iç temizliğini de yaptırdım. Servisi de oldukça ilgiliydi, şu an kullandığım cihazın pil sağlığı %97, SSD sağlığı %99 ve hiçbir şekilde yazma/okuma hızı düşüşü yok. Hatta Windows 11 kullanmama rağmen performans düşüşü de almıyorum. Bana kalırsa Huawei almanız daha mantıklı olur.

Pil sağlığına nasıl bakiyorsunuz.

Ben yaklaşık 2 senedir Matebook kullanıyorum, hiç bir sorun çıkmadı garantisi bitmek üzere diye servisine götürüp termal macun ve iç temizliğini de yaptırdım. Servisi de oldukça ilgiliydi, şu an kullandığım cihazın pil sağlığı %97, SSD sağlığı %99 ve hiç bir şekilde yazma/okuma hızı düşüşü yok. Hatta Windows 11 kullanmama rağmen performans düşüşü de almıyorum. Bana kalırsa Huawei almanız daha mantıklı olur.
Hangi modeli önerirsiniz?
Hangi modeli önerirsiniz?

Geri
Yukarı