Günden güne kendimi bitiriyorum

lynch01

Decipat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Tuf Gaming 1650 Super

İntel Pentium G5400
Meslek
Developer
Arkadaşlar şu tatilde çok soyutlaştım zaten tatil önceside öyleydi her şey çok kötüye gidiyor aile ilişkileri akademik başarı sosyal hayatım ve kendimi eleştiriyorum galiba tek hatam diğer insanlar gibi olmamam. Bende sevilmek istiyorum. Sanal ilişki gibi bir şey yapmıştım biteli aylar oluyor ama tekrar deniyor gibiyiz ve ben umutluyum.

Arkadaşlar şu tatilde çok soyutlaştım zaten tatil önceside öyleydi her şey çok kötüye gidiyor aile ilişkileri akademik başarı sosyal hayatım ve kendimi eleştiriyorum galiba tek hatam diğer insanlar gibi olmamam. Bende sevilmek istiyorum. Sanal ilişki gibi bir şey yapmıştım biteli aylar oluyor ama tekrar deniyor gibiyiz ve ben umutluyum.
Git spora bas basabildiğin kadar hırslı azimli ol insanları takma kendine bak kendin için uğraş gerisi boş gülücük atanlar söyleyin de bizde gülek sizin tavsiyeler çok iyi heralde.

15 yaşındayım ama normal hayatımda kötü şeyler yaşadığım için sanala döndüm.

Hocam yanlızlığı takmayın bende sizin gibiydim umursamamaya başladım evde genelde tek başıma oluyorum sosyal medyada bile konuştuğum tek bir insan yok ama memnunum ve yanlızlığı umursamıyorum elbet birgün geçicek diye umut etmsemde, görmezden gelmeye çalışsamda arada üzülmüyorum değil. Allah razı olsun bulgar dolandırıcılar haftada 2 kez ararlar beni.

15 yaşındayım ama normal hayatımda kötü şeyler yaşadığım için sanala döndüm.
Yeni insanlarla tanışabilirsin. Kafa dengi bir arkadaş bulabilirsin kendine bol bol dışarıda vakit geçirin arkadaşlarınızla aktivite yapın falan. Herkes bu dönemlerden geçiyor merak etme güzel düşünmeye falan bak. Ve kural 1 asla bir kıza bağlanma her an gidebilecekmiş gibi yaşa aklında hep bu olsun yoksa çok çekersin ben sana diyim.

Yeni insanlarla tanışabilirsin. Kafa dengi bir arkadaş bulabilirsin kendine bol bol dışarıda vakit geçirin arkadaşlarınızla aktivite yapın falan. Herkes bu dönemlerden geçiyor merak etme güzel düşünmeye falan bak.

Akademik başarıda elden gidiyor moralim yok çalışmaya neden ya.

Akademik başarıda elden gidiyor moralim yok çalışmaya neden ya.
Akademik başarı derken daha 15 yaşındasın üniversite sınavına falan daha 4 yılın var eğer 9. sınıfa gidiyorsan. Bana kalırsa aşırı kasmaya gerek yok şu an günde bir iki saat ders çalış veya kendine göre ayarla ancak bana göre 11. sınıfa kadar sosyal hayata daha çok önem verilebilir bir daha bu yıllara dönemeyeceksin.

Geri
Yukarı