Günden güne kendimi bitiriyorum

Akademik başarı derken daha 15 yaşındasın üniversite sınavına falan daha 4 yılın var eğer 9. sınıfa gidiyorsan. Bana kalırsa aşırı kasmaya gerek yok şu an günde bir iki saat ders çalış veya kendine göre ayarla ancak bana göre 11. sınıfa kadar sosyal hayata daha çok önem verilebilir bir daha bu yıllara dönemeyeceksin.

Ya ortalamam 97'den 85'e düştü ona üzüldüm ve hocalarım 9'un temel olduğunu söylüyorlar hedeflerimiz büyük gelipte 85 kötümü falan demeyin.

Ya ortalamam 97'den 85'e düştü ona üzüldüm ve hocalarım 9'un temel olduğunu söylüyorlar hedeflerimiz büyük gelipte 85 kötümü falan demeyin.
Her sınıfın hocasına göre o sınıf en temel en önemli sınıf her dersin hocasına göre o ders en temel ders bu sebeple hocaları bence çok dinleme şu temel bu ileri falan değil sadece her sene zorlaşıyor.

Kendini bitirecek bir durum olduğunu sanmıyorum, özgüvensizlikten gibi geliyor böyle durumlar bana, yani sadece insanlar ile konuşmaktan bahsetmiyorum, kendi yapabileceğine inancından falan, durum bu şekilde ise. Ve hayatının motivasyonunu ve/veya mutluluğunu vb. şeyleri bir ilişkiye bağlamanı önermiyorum.:D Bende senin gibi düşünüyordum diyebilirim, fakat son zamanlarda daha iyimser miyim diyeyim? O şekilde :)

Son düzenleme:
Çok zor geliyor tek başıma her şey sevenim olsaydı mutlu olurdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı