Güneş kayboldu

Komşumun evin deki su siyah olmuş hayır olamaz suyu nasıl içicem he durrr! Tuvalete gireyim biraz dışkımı salayım ne kapı kapandı? O da ne?? Beyaz bir ışık ve yürüyen adam var evimin içinde. Çatıdan uzay mekiği sesi geliyor noluyor haaaaaaaa. Arkadaşlar daniels la konuştum o da bir beyaz ışık adamıymış.. Aynı durumu yaşayanlar da varmış hemen twitter üzerinden yeni bir mesaj paylaşıyorum bir sn aa kırmızı ışıklar evimin için de.

Daniels yolda kalmış galiba acaba onun yanına araba ile gidip onu mu kurtarsam yoksa evde mi kalsam? Twittera sorayim hemen. Sonuçlar evde kal dedi o zaman evde kalıyorum hayır dışar da beyaz ışıklar var noluyor yine evimin içindeler tuvalete tekrar saklanayim ben. Tuvalette 24 saat uyudum ve gitmişlerdi gittiklerin de dışarı çıktım ve kaybolmuşlardı. Fakat dışar da kırmızı yanıp sönen adamlar birini kovalıyordu hemen saklandım ve camları kırdılar yine içerdeler nasıl oluyor? Hemen kapımın önüne un atmalıyım ve bu un yok olursa benim evimdelerdir. Uyur, uyandığım da unlar değişik yerlerdeydi evim de birileri geziyor.

Siyah su içme. Mavi ışığa bakma. Elimde 10 yıllık bir android telefon var. Sesi kapalı bir biçimde kullanıyorum. Ara sıra camdan bakıyorum bir adam var. O yüzden saklandım şu an.

Geri
Yukarı