Güngören Anadolu lisesine gidilir mi?

MSGADZE

Decapat
Daha fazla  
OBP puanım 90 İstanbul/Esenlerde yaşıyorum. Hangi liseye gitmeliyim? (puan ile gitmeyeceğim) ya da lise seçimini aileme mi bırakmalıyım? Kuzenim 90 ortalamayla güngören Anadolu lisesine gitmişdi. Beni oraya alırlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben o liseden çıkmak için kendimi yırttım. Dörtyolda sınav lisesindeyim şimdi. Her ders tuvalet duman altı oluyor. Oranın kimyacısı gaddar bir kadın. 1.5 ay karantinada kalmıştım 0 bilgiyle sınava girdim ismimi yazdım diye 1 puan vermişti. Müzik hocası iyi biri, beden hocasını hiç görmedim. Edebiyatçı çok yaşlı yaşından dolayı sandalyeden kalkamıyor öğrencilere tahtaya yazı yazdırıyor. Matematikçi sert biri ama çok iyi anlatıyor disiplinli. Fransızca hocası kafasına eserse iyi.
Ha müdür falan gayet iyi biri ama sert. Okul formasını giymedim diye disiplin verecekti beni. Biyoloji hocası güzel anlatıyor. Bahçesi geniş bir okul.

O da 90 ortalama ile girmişdi benim ortalamam 91 92 arası oldu son sınavlarla birlikte
6,7 ve 8. sınıfın ortalaması alınıyor, haberin olsun. Eğer kontenjan sayısından az kişi başvurursa alınırsınız. Kontenjandan fazla kişi başvurar, hepsinin ortalaması sizden yüksek olursa giremezsiniz. Üst katınızda oturan kişi girdi diye sizi alacak halleri yok. Yıl yıl okul ortalamaları değişir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı