Günler yavaş geçiyor

166770

Kilopat
Makaleler
5
Arkadaşlar size de aynı şey oluyor mu bilmiyorum ama. Günler çok yavaş, uyuz ve sıkıcı geçiyor. Pandemi ve okul/uzaktan eğitim ve sınavlar sağ olsun. Kötü ve yavaş günü daha da zorlaştırıyor. Burada konuları görüyorum, böyle 24 saatiniz nasıl geçiyor, bir gününüz nasıl geçiyor diye konular var. Vallahi oraya bir şey yazamamaktan sıkıldım. Yapacak bir şey olmadığı için. Sabahtan akşama kadar CS:GO ve Forza Horizon 4 oynuyorum. Eskiden türlü türlü oyunlar oynuyordum. Masaüstüne baktığım zaman en az 5- 6 oyun. Hangisi oynasam diye şaşırırdım. Şimdi ama o tüm oyunlar sıktı. Koskoca Steam kütüphanesinde oynadığım sadece 2 oyun kaldı. Film, YouTube, kitap okuma gibi aktiviteleri yapıyorum. Ama kitap sıktı. Film olarak da Netflix'te kafama göre bir bulabilir isem, yoksa oda yok. YouTube'da da aykut elmas, Halil İbrahim Göker, Uğurcan Akgül, KV falan izliyorum. Onlarda olmasa YouTube'da sıkıyor zaten. Telefon da hiç işim olmaz zaten gün içinde nereye koyduğumu bile unutuyorum. O derece telefon umurumda değil. Yani anlayacağınız ev içinde tüm yollarım tıkandım. Her şeyi yaptım, ama sıktı. Dışarı zaten çıkamıyoruz. Yaşadığım ilde 213 bin haftalık vaka çıkıyor. Bu vakada ben nasıl dışarı çıkayım. O kadar bu yaz ve bayram için plan, proje ve hayal vardı. Salgın sayesinde hepsi çamura battı.

Arkadaşlar size de aynı şey oluyor mu bilmiyorum ama. Günler çok yavaş, uyuz ve sıkıcı geçiyor. Pandemi ve okul/uzaktan eğitim ve sınavlar sağ olsun. Kötü ve yavaş günü daha da zorlaştırıyor. Burada konuları görüyorum, böyle 24 saatiniz nasıl geçiyor, bir gününüz nasıl geçiyor diye konular var. Vallahi oraya bir şey yazamamaktan sıkıldım. Yapacak bir şey olmadığı için. Sabahtan akşama kadar CS:GO ve Forza Horizon 4 oynuyorum. Eskiden türlü türlü oyunlar oynuyordum. Masaüstüne baktığım zaman en az 5- 6 oyun. Hangisi oynasam diye şaşırırdım. Şimdi ama o tüm oyunlar sıktı. Koskoca Steam kütüphanesinde oynadığım sadece 2 oyun kaldı. Film, YouTube, kitap okuma gibi aktiviteleri yapıyorum. Ama kitap sıktı. Film olarak da Netflix'te kafama göre bir bulabilir isem, yoksa oda yok. YouTube'da da aykut elmas, Halil İbrahim göker, uğurcan akgül, kv falan izliyorum. Onlarda olmasa YouTube'da sıkıyor zaten. Telefon da hiç işim olmaz zaten gün içinde nereye koyduğumu bile unutuyorum. O derece telefon umurumda değil. Yani anlayacağınız ev içinde tüm yollarım tıkandım. Her şeyi yaptım, ama sıktı. Dışarı zaten çıkamıyoruz. Yaşadığım ilde 213 bin haftalık vaka çıkıyor. Bu vakada ben nasıl dışarı çıkayım. O kadar bu yaz ve bayram için plan, proje ve hayal vardı. Salgın sayesinde hepsi çamura battı.

Tam tersiydi benim için ta ki ramazan gelene kadar.

Dışarı çıkamıyorum, sosyal etkinliklere katılamıyorum, arkadaşlarımla gezemiyorum. Bu yüzden bütün sıkıntımı dışarı vuruyorum. Çok kötü bir durumdayım. Günler geçip bitmiyor haklısınız.

Bende tam tersi hızlı geçiyor. Sebebi belli, 2 haftaya sınavlar var 😁

Biz olduk bitirdik. Erteleme olmadı bizde.
Dışarı çıkamıyorum, sosyal etkinliklere katılamıyorum, arkadaşlarımla gezemiyorum. Bu yüzden bütün sıkıntımı dışarı vuruyorum. Çok kötü bir durumdayım. Günler geçip bitmiyor haklısınız.

Hiç sorma hocam ya. Yemin ediyorum, en son ne zaman? Adam akıllı seyahate çıktın diye sorsan. 5 yıl önce derim.

Nisan ayı tam bir felaket ve yavaş geçiyor benim için açıkçası. Mart ayında birçok güzel haber ve başarı elde etmişken zaten bu kadar iyi ve güzel geçen bir aydan sonra cabası COVID'e yakalanmamla çıkıyor galiba.

Arkadaşlar size de aynı şey oluyor mu bilmiyorum ama. Günler çok yavaş, uyuz ve sıkıcı geçiyor. Pandemi ve okul/uzaktan eğitim ve sınavlar sağ olsun. Kötü ve yavaş günü daha da zorlaştırıyor. Burada konuları görüyorum, böyle 24 saatiniz nasıl geçiyor, bir gününüz nasıl geçiyor diye konular var. Vallahi oraya bir şey yazamamaktan sıkıldım. Yapacak bir şey olmadığı için. Sabahtan akşama kadar CS:GO ve Forza Horizon 4 oynuyorum. Eskiden türlü türlü oyunlar oynuyordum. Masaüstüne baktığım zaman en az 5- 6 oyun. Hangisi oynasam diye şaşırırdım. Şimdi ama o tüm oyunlar sıktı. Koskoca Steam kütüphanesinde oynadığım sadece 2 oyun kaldı. Film, YouTube, kitap okuma gibi aktiviteleri yapıyorum. Ama kitap sıktı. Film olarak da Netflix'te kafama göre bir bulabilir isem, yoksa oda yok. YouTube'da da aykut elmas, Halil İbrahim göker, uğurcan akgül, kv falan izliyorum. Onlarda olmasa YouTube'da sıkıyor zaten. Telefon da hiç işim olmaz zaten gün içinde nereye koyduğumu bile unutuyorum. O derece telefon umurumda değil. Yani anlayacağınız ev içinde tüm yollarım tıkandım. Her şeyi yaptım, ama sıktı. Dışarı zaten çıkamıyoruz. Yaşadığım ilde 213 bin haftalık vaka çıkıyor. Bu vakada ben nasıl dışarı çıkayım. O kadar bu yaz ve bayram için plan, proje ve hayal vardı. Salgın sayesinde hepsi çamura battı.

Tam tersi bizde zamanın çabuk geçmesinden yakınıyoruz hatta her gün aynı rutin olayları yapmama rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı