Günlük/Haftalık bakım rutininiz ne?

Yusuf11

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5 12400F・ASUS ROG STRIX Radeon RX 6750 XT・ASUS PRIME H610M-K・GoodRam 8GB IRDM x2・GoodRam 512GB PX500 Gen3x4 M.2 NVMe・Thermaltake Versa T25 ARGB TG 650W 80+ USB 3.0 Mid Tower Kasa

Razer BlackShark V2 X Gaming Kulaklık・Razer Deathadder V2 Mini Gaming Mouse
Meslek
Öğrenci, Yazılımcı, İngilizce-Türkçe Tercüman
Günlük ve haftalık olarak nasıl bakım yapıyorsunuz?
Ne sıklıkla duş alıyorsunuz? Saçlarınızı ne sıklıkla yıkıyorsunuz? Her sabah işe/okula gitmeden neler yapıyorsunuz?

İsterseniz kullandığınız ürünün ismini de verebilirsiniz.

* 2 günde duş alırım.
* Günde 2 kez dişlerimi fırçalarım.
* Her gün saçımı yıkıyorum çabuk şekli bozuluyor yumuşak olduğundan pudra wax kullanıyorum.
* 3 haftada bir kez berbere giderim.
* Okula gitmeden saçımı yıkar dişimi fırçalar çıkarım.
* 1 haftada sakal vs tıraşı olurum.

*Her gün duş alırım. (almayınca rahatsız hissediyorum.)
*Günde hatırlayınca 2 kez, genelde unutuyorum o yüzden 1 kez dişimi fırçalarım.
*Duş aldıktan sonra saç kremi, saç için yağlar, wax vs. kullanıyorum. (çok gür olduğu için zor şekil alıyor)
*3-4 haftada bir berbere gidiyorum.
*Her sabah cilt bakımı yapmaya çalışırım. (temizleyici jel, tonik, nemlendirici, güneş kremi vs.)
*Her gün sakal tıraşı olurum.

Günlük ve haftalık olarak nasıl bakım yapıyorsunuz?
Ne sıklıkla duş alıyorsunuz? Saçlarınızı ne sıklıkla yıkıyorsunuz? Her sabah işe/okula gitmeden neler yapıyorsunuz?

İsterseniz kullandığınız ürünün ismini de verebilirsiniz.

3 günde bir sakal/bıyık tıraşı, hafta da 1 2 kez duş en az 3 yapacağım ilerleyen zamanlarda. Dişlerimi hiç fırçalamadım başlayacağım ona da aynı şekilde. Uzadığı zaman tırnaklarımı kesiyorum. Bu kadar.

Günde 2 defa dişlerimi fircalarim, haftada 1 veya 2 defa tıraş olurum. 2 günde bir duş alırım, vücut kıllarını haftada 1 keserim. Onun dışında saçıma saç kremi dışında bir şey kullanmam bakım malzemesi olarak zaten seyrek olan saçlarımı iyice yıpratmak istemiyorum. Evden çıkarken de mutlaka deodorant kullanmaya özen gösteririm, yanımda da taşırım çoğu zaman.

Geri
Yukarı