Günlük İşler İçin 1000-1500 TL'ye Laptop Tavsiyesi

Aronnax

Hectopat
Arkadaşlar doların durumu ortada ancak hem ders çalışmak hem de internette gezinmek için bir dizüstü bilgisayara ihtiyacım var. BIM'e böyle bir bilgisayar gelmiş nasıldır? Alınır mı? Başka önerileriniz var mı?

bim-14-eylul-2018-sayfa1-001.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa Hometech adlı markanın hiçbir ürününü almayın. Daha bugün bir iki model inceledim bir teknoloji marketinde ve kasalar müthiş bir şekilde kalitesiz. Oyuncak gibi bir şey. Bunun yerine 1500 bandında daha kaliteli bir markanın alt segment ürünlerine bakın derim.
Şu linkteki ürüne bir göz atın bence. İşlemcisi hakkında bir fikrim yok ama Hometech marka bilgisayardan her türlü daha iyidir diye düşünüyorum.
Ya da bu.

Hocam bu fiyat bandında ikinci ele yönelin. bazı sorunlu laptopları ucuza bıraka biliyorlar. Bir tanıdığım Radeon ekran kartı sorunlu olan i7 4.nesil işlemcili bir laptopu 1200 tl gibi bir fiyata satın aldı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı