Günlük kullanım için 10 ila 13 bin TL telefon önerisi

Bütçe
13000
Bu fiyatlarda Samsung Galaxy S21 FE ve Honor 70 var. S21 FE çok daha üstün bir ürün fakat Honor 70 kadar iyi bir bataryası yok. Kamera olarak benzer ürünler. Güncelleme konusunda Samsung daha iyi. Oyunlarda ikisi de sizi üzmez. Su geçirmezliği konusunda sadece S21 FE bu özelliğe sahip olduğu için benim tercihim S21 FE'den yana olur.
Birisi SD 778G+ gibi orta segment bir işlemci kullanırken diğeri Exynos 2100 gibi daha güçlü bir işlemci kullanıyor. Exynos olması sıkıntıya düşürmesin, sağlam bir işlemci.

Başka forumlarda ve burada da herkes S21 FE ve bir kaç başka model önermiş. Bu modeli araştıracağım. Yine de başka cihaz önerilerinizi de bekliyorum belki daha iyisi vardır.

Birisi SD 778G+ gibi orta segment bir işlemci kullanırken diğeri Exynos 2100 gibi daha güçlü bir işlemci kullanıyor. Exynos olması sıkıntıya düşürmesin, sağlam bir işlemci.

Evet doğru söylüyorsun ama SD 778G+'ın verimliliği daha iyi. Bu yüzden batarya kullanımı daha iyi.

Başka forumlarda ve burada da herkes S21 FE ve bir kaç başka model önermiş. Bu modeli araştıracağım. Yine de başka cihaz önerilerinizi de bekliyorum belki daha iyisi vardır.
O fiyat bandında yok maalesef. Zaten o bantta telefon da yok. Ya xiaomi Redmi falan modeller var ya Galaxy A modelleri var. O yüzden herkes S21FE öneriyor. Redmi de Galaxy A serisi de orta segment. S21FE amiral gemisi donanımlarına sahip. Mantığı buradan geliyor zaten.

Bütçeyi çok az daha zorlayabilirim ama yine de çok geçmesini istemiyorum ve telefonun her kuruşunu hak etmesini istiyorum. 8 yıllık j7'den bıktım artık. Seçimleri bekledim malum vergi indirimi olur diye şu anda da bir an önce almam lazım diye düşünüyorum. Benim için önemli şeylerden biri günlük sosyal medya işlerime bakabileceğim, kamerası mümkünse ortalama üstü olan beni bir 6-7 yıl sorunsuz götürebilecek bir telefon arıyorum. Evden işe gelene kadar bir 10-12 saat geçiyor, o yüzden şarj olma hızı ve bataryanın beni ne kadar götüreceği en önemli husus. Oyun performansı da kamera gibi ortalama üstü olsa yeter, çok oynamıyorum ama. Ha bir de son olarak su geçirmezliği olursa çok memnun kalırım.

İkinci el iPhone 11 Pro'ya da 12 mini almanı tavsiye ederim.

Bütçeyi çok az daha zorlayabilirim ama yine de çok geçmesini istemiyorum ve telefonun her kuruşunu hak etmesini istiyorum. 8 yıllık J7'den bıktım artık. Seçimleri bekledim malum vergi indirimi olur diye şu anda da bir an önce almam lazım diye düşünüyorum. Benim için önemli şeylerden biri günlük sosyal medya işlerime bakabileceğim, kamerası mümkünse ortalama üstü olan beni bir 6-7 yıl sorunsuz götürebilecek bir telefon arıyorum. Evden işe gelene kadar bir 10-12 saat geçiyor, o yüzden şarj olma hızı ve bataryanın beni ne kadar götüreceği en önemli husus. Oyun performansı da kamera gibi ortalama üstü olsa yeter, çok oynamıyorum ama. Ha bir de son olarak su geçirmezliği olursa çok memnun kalırım.

İkinci el iPhone 11 veya XS, kamera olarak, performans olarak çok iyiler, batarya olarak da güçlendirilmiş bir batarya alırsanız sıkıntı çıkartmayacaklardır, bir Android telefonun 6-7 yıl gitmesi çok zor, önerdiğim cihazlara eski diyecekler hayatları boyunca iPhone kullanmamıştır büyük ihtimalle.

iPhone 11 veya 12 alsam uzun süre götürür mü ? İkinci el cihaz almak istemiyorum bu arada gerekirse fazla verir sıfır alırım. Şimdi düşününce 13 bin liraya para ekleyip daha uzun götürecek bir şey almak daha mantıklı. Bütçeyi 16-17 bin yapsak iyi bir iPhone alabilir miyim ?

iPhone 11 veya 12 alsam uzun süre götürür mü? İkinci el cihaz almak istemiyorum bu arada gerekirse fazla verir sıfır alırım. Şimdi düşününce 13 bin liraya para ekleyip daha uzun götürecek bir şey almak daha mantıklı. Bütçeyi 16-17 bin yapsak iyi bir iPhone alabilir miyim?

iPhone 11'de iPhone 12'de uzun süreler götürebilecek cihazlar.

iPhone 11 veya 12 alsam uzun süre götürür mü? İkinci el cihaz almak istemiyorum bu arada gerekirse fazla verir sıfır alırım. Şimdi düşününce 13 bin liraya para ekleyip daha uzun götürecek bir şey almak daha mantıklı. Bütçeyi 16-17 bin yapsak iyi bir iPhone alabilir miyim?

iPhone 11 4 12 5 yıl çok rahat götürür. 16-17k e ikinci el 11 Pro da alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı