Günlük kullanım için 4000 TL'ye telefon önerisi

POCO'yu düşünmedim değil ama hem ağır, hem de dış görüntüsü iyi gelmedi bana cezbetmedi siz ne dersiniz bir de kamera olarak Note daha iyi sanırım.

Hocam X3 Pro oyunculara hitap eden bir telefon.
Ekranı ve kamerası aynı fiyattaki cihazlara göre çok kötü.

@HaWlI KuLlANIcI etiketlediğiniz için teşekkür ederim.

Benim de bildiğim kadarıyla cam, plastiğe nazaran daha dayanıksız oluyor.

Aynen, ilk başta metal sanmıştım. Bu da düşünce kırılır mı acaba? 🙂
Sırf arkası cam diye Xiaomi Note 10 Pro almayın derim, Samsung Galaxy A52 yazılım ve kamera olarak çok daha iyi bir cihaz. Arkasına sağlam bir kılıf alırsanız bir şey olacağını sanmıyorum.

A52 yi tekrardan mercek altına alacağım. Note 10 Pro ve A52, bunların yanına kamerası iyi telefon alternatifi yazılabilir mi? Bu ikisi arasında mı seçim yapmalıyım? Oppo tarafında (realme 7 pro hariç) bunlara alternatif seçenek var mı arkadaşlar?

A52'yi tekrar mercek altına alacağım. Note 10 Pro ve A52, bunların yanına kamerası iyi telefon alternatifi yazılabilir mi? Bu ikisi arasında mı seçim yapmalıyım? Oppo tarafında (Realme 7 Pro hariç) bunlara alternatif seçenek var mı arkadaşlar?

Hocam Oppo tarafında kamerası iyi olan cihaz reno 4 var ancak Note 10 Pro ve A52'nin yanında çok kötü bir seçenek.
Bahsettiğiniz özellikleri eksiksiz yerine getirebileceğini bildiğim tek telefon iPhone 11 fakat onun fiyatı 4, 000₺'den fazla.

Hocam bu iPhone önerme sevdası ne zaman bitecek anlamadım.
4000 TL bütçeye cihaz alınamaz mı yani?
Bu istekleri çok kolay karşılayan cihazlar var dünyada adam akıllı olan tek cihaz iPhone 11 ve üstü mü?

Hocam Oppo tarafında kamerası iyi olan cihaz reno 4 var ancak Note 10 Pro ve A52'nin yanında çok kötü bir seçenek.

Hocam bu iPhone önerme sevdası ne zaman bitecek anlamadım.
4000 TL bütçeye cihaz alınamaz mı yani?
Bu istekleri çok kolay karşılayan cihazlar var dünyada adam akıllı olan tek cihaz iPhone 11 ve üstü mü?
Evet. Sosyal medyada -özellikle Instagram- kasmayan tek telefon serisi Iphone.

Yeni konular

Geri
Yukarı