Günlük Kullanım İçin Telefon Önerisi

Techh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ekzosfer
Merhaba.
Babama akıllı telefon almam gerekiyor. Kendisinin şu anda kullandığı Xiaomi Redmi 7 (16 GB/2 GB) günlük kullanım için yeterli durumda değil. Telefonun kapasitesi malum, hızlandırabileceğim bir yöntem var mı ondan da emin değilim.

Bundan dolayı günlük kullanım için giriş seviyesi bir telefon arıyorum. Günlük kullanımdan kastım: Google Chrome, Maçkolik, WhatsApp, Bankacılık uygulamaları ve düşük performans isteyen oyunlar. Giriş seviyesi bir cihaz olacağından dolayı bu isteklerimin dışında çok bir isteğim yok cihazdan. Ne kadar giderse o kadar kullanılması için alıyorum fakat en az 2-3 yıl civarlarını görmesini istiyorum.

Cihazı taksitsiz alamayacağımızı belirtmek istiyorum. Bundan dolayı taksit seçeneklerini çok beğendiğim için EasyCep mantıklı bir seçenek gibi geliyor ancak düşündüğüm cihaz iPhone 7 ve bu cihazın eski bir cihaz olmasından kaynaklı değişen parçaların hepsi yan sanayi ürünler olacaktır. Bu konu hakkında çekincelerim var. Bunun dışında Türk Telekom ve Vodafone için faturaya ek taksitle bir cihaz alabilirim. Ancak yine de normal şekilde de önerilerinizi bekliyorum. Peşin fiyat için bir şeyler yapmayı deneyebilirim.

Merhaba.
Babama akıllı telefon almam gerekiyor. Kendisinin şu anda kullandığı Xiaomi Redmi 7 (16 GB/2 GB) günlük kullanım için yeterli durumda değil. Telefonun kapasitesi malum, hızlandırabileceğim bir yöntem var mı ondan da emin değilim.

Bundan dolayı günlük kullanım için giriş seviyesi bir telefon arıyorum. Günlük kullanımdan kastım: Google Chrome, Maçkolik, WhatsApp, Bankacılık uygulamaları ve düşük performans isteyen oyunlar. Giriş seviyesi bir cihaz olacağından dolayı bu isteklerimin dışında çok bir isteğim yok cihazdan. Ne kadar giderse o kadar kullanılması için alıyorum fakat en az 2-3 yıl civarlarını görmesini istiyorum.

Cihazı taksitsiz alamayacağımızı belirtmek istiyorum. Bundan dolayı taksit seçeneklerini çok beğendiğim için EasyCep mantıklı bir seçenek gibi geliyor ancak düşündüğüm cihaz iPhone 7 ve bu cihazın eski bir cihaz olmasından kaynaklı değişen parçaların hepsi yan sanayi ürünler olacaktır. Bu konu hakkında çekincelerim var. Bunun dışında Türk Telekom ve Vodafone için faturaya ek taksitle bir cihaz alabilirim. Ancak yine de normal şekilde de önerilerinizi bekliyorum. Peşin fiyat için bir şeyler yapmayı deneyebilirim.

Merhaba.

Bundan dolayı günlük kullanım için giriş seviyesi bir telefon arıyorum. Günlük kullanımdan kastım: Google Chrome, maçkolik, WhatsApp, bankacılık uygulamaları ve düşük performans isteyen oyunlar. Giriş seviyesi bir cihaz olacağından dolayı bu isteklerimin dışında çok bir isteğim yok cihazdan. Ne kadar giderse o kadar kullanılması için alıyorum fakat en az 2-3 yıl civarlarını görmesini istiyorum.

iPhone 6 alın hem her işimi görüyor çok karmaşıkda değil hemen alışır.

Öncelikle yorumlar için teşekkürler.
Reeder markasına pek güvenemiyorum açıkçası.
iPhone 6 alın hem her işimi görüyor çok karmaşıkda değil hemen alışır.
İphone 6 için Apple tarafından desteğin bittiği söyleniyor. Bu durumda bir noktada güncellemelerden eksik kaldığı için Whatsapp ve benzeri uygulamalar açılmayacak diye biliyorum.

Hocam bütçenizi aşar mi bilemiyorum ama bu cihazlara bakabilirsiniz.
Samsung A23 A13 M23
Oppo isterseniz
A74, eğer alabilirseniz ikinci elden reno 4
Veya reno 4 Lite olabilir.
Xiaomi Redmi 10.

Merhaba.

Bundan dolayı günlük kullanım için giriş seviyesi bir telefon arıyorum. Günlük kullanımdan kastım: Google Chrome, maçkolik, WhatsApp, bankacılık uygulamaları ve düşük performans isteyen oyunlar. Giriş seviyesi bir cihaz olacağından dolayı bu isteklerimin dışında çok bir isteğim yok cihazdan. Ne kadar giderse o kadar kullanılması için alıyorum fakat en az 2-3 yıl civarlarını görmesini istiyorum.

GM 22, Oppo a16.

Öncelikle yorumlar için teşekkürler.

Reeder markasına pek güvenemiyorum açıkçası.

iPhone 6 için Apple tarafından desteğin bittiği söyleniyor. Bu durumda bir noktada güncellemelerden eksik kaldığı için WhatsApp ve benzeri uygulamalar açılmayacak diye biliyorum.

Yıllardır kullanıyorum hiçbir sorunu yok.

Herkese yorumları için teşekkür ederim.
Hocam bütçenizi aşar mi bilemiyorum ama bu cihazlara bakabilirsiniz.
Samsung A23 A13 M23
Oppo isterseniz
A74, eğer alabilirseniz ikinci elden reno 4
Veya reno 4 Lite olabilir.
Xiaomi Redmi 10.
Samsung A13 dışında diğerleri bütçeyi çok aşıyor. A13 için de daha ucuza günlük kullanımı karşılayacak modeller varsa onlara yönelmek istiyorum.
GM 22, Oppo a16.
General Mobile için daha önce kötü deneyim yaşayan yakınlarım oldu. Oppo modeli de fena durmuyor ancak işlemcisi için bazı kötü yorumlar gördüm. Günlük kullanımı kaldırabilir mi ?
Yıllardır kullanıyorum hiçbir sorunu yok.
Reeder genel olarak kaliteli ürünler üretmiyordu. Şahsen ben güvenmiyordum açıkçası. Ancak şimdi durumlar nedir bilemiyorum. Güzel bir model çıkarmış olabilirler. Kullanıcı yorumu önemli burada. Teşekkür ederim.

EasyCep mantıklı bir seçenek
Hurda paramparça cihazı en kalitesiz yedek parçalar ile tamir edip satıyorlar. Ayrıca ip7 dedemin çocukluğunda kaldı. S9+ bakın, 3500 liraya tertemizini bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı