Günlük kullanım ve müzik dinleme için kulaklık önerisi

Kripoli

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, çoğunlukla müzik dinlemek için kullanacağım. Ayrıca YouTube video izlemek için de sıkça kullanacağım. Gerektiğinde telefon görüşmesi yapacağım. Silikonsuz AirPods'un şekline benzeyen bir Bluetooth kulaklık arıyorum. Biraz araştırmam sonucu bu 3'lü arasında kaldım.

Genelde Türkçe şarkılar dinlerim. Son ses seviyesi çok önemli değil.

1. https://www.hepsiburada.com/taotron...tooth-kulaklik-25-saat-muzik-p-hbcv000009ott9
2. SOUNDPEATS TrueAir2 Kablosuz Kulaklık Bluetooth V5.2 Kulaklık Qualcomm ile Kablosuz Kulaklık QCC3040 TrueWireless Yansıtma 4-Mic cVc 8.0 Toplam 25 Saat Siyah : Amazon.com.tr: Elektronik
3. SoundPEATS Air3 Kablosuz Kulak İçi Bluetooth V5.2 Kulaklıklar Qualcomm QCC3040 ve aptX-Adaptive, 4-Mic ve CVC 8.0 Gürültü Engelleme, TrueWireless Yansıtma Teknolojisi, Kulak İçi Algılama, Oyun Modu(Beyaz) : Amazon.com.tr: Elektronik

Soundpeats Air2 ve Air3 arasındaki fiyat farkına değer mi?

@Evil Belief daha önce kulaklık konusunda yardımcı olmuştunuz hocam. Yardımlarınızı bekliyorum.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Yardımcı olabilecek kimse yok mu acaba?

Son düzenleme:
Etiketi tesadüfen gördüm, mesajı sonradan düzenlediyseniz etiket bildirimi gelmiyor sanırım.

İzolasyonsuz tip kulaklıklarla alakalı aslında çok bilgim yoktu ama diğer forumdan bir arkadaş için epey detaylı bir araştırma yapmıştık, üç modelin de incelemelerine tek tek bakmıştık. Çok net söyleyeyim, SoundPeats Air 3’ü alıp geçin.

Özellikle de AptX destekli bir Android telefonla kullanacaksanız tadından yenmez.

İkinci soruya gelince; TrueAir 2+’la karşılaştırmışlar, direkt cümleyi alıntılıyorum, özellikle konuşma kalitesindeki artış bence farkı hak eder ama karar sizin.

The SoundPEATS Air3 is a logical successor to the highly recommended SoundPEATS TrueAir2+. It's more compact, adds a gaming mode, and has noticeably better call quality.

Etiketi tesadüfen gördüm, mesajı sonradan düzenlediyseniz etiket bildirimi gelmiyor sanırım.

İzolasyonsuz tip kulaklıklarla alakalı aslında çok bilgim yoktu ama diğer forumdan bir arkadaş için epey detaylı bir araştırma yapmıştık, üç modelin de incelemelerine tek tek bakmıştık. Çok net söyleyeyim, Soundpeats Air 3'ü alıp geçin.

Özellikle de aptx destekli bir Android telefonla kullanacaksanız tadından yenmez.

İkinci soruya gelince; trueair 2+'la karşılaştırmışlar, direkt cümleyi alıntılıyorum, özellikle konuşma kalitesindeki artış bence farkı hak eder ama karar sizin.

the Soundpeats Air3 is a logical successor to the highly recommended Soundpeats trueair2+. It's more compact, adds a Gaming mode, and has noticeably better call quality.

Hocam teşekkür ederim. Bir kulaklık konusunda daha yardımcı oldunuz. Air3 siparişi verdim. Samsun A6+ cihazı ile kullanacağım AptX ne bilmiyorum. Bluetooth 4.2 var umarım fazla problem yaşamam
Sizce sorun yaşar mıyım? Telefonum çok güncel değil 2018 2019 yıllarında üretilmiş bir telefon. AptX desteği var mı? @Evil Belief

Son düzenleme:
Hocam teşekkür ederim. Bir kulaklık konusunda daha yardımcı oldunuz. Air3 siparişi verdim. Samsun A6+ cihazı ile kullanacağım AptX ne bilmiyorum. Bluetooth 4.2 var umarım fazla problem yaşamam
Sizce sorun yaşar mıyım? Telefonum çok güncel değil 2018 2019 yıllarında üretilmiş bir telefon. AptX desteği var mı? @Evil Belief
GSMArena'da baktım ama göremedim. İşlemcisi Snapdragon olduğu için olma ihtimali yüksek.

Edit:
Burada var olduğu belirtilmiş.

GSMArena'da baktım ama göremedim. İşlemcisi Snapdragon olduğu için olma ihtimali yüksek.

Edit:
Burada var olduğu belirtilmiş.
Teşekkür ederim.
Hocam telefonumun geliştirici seçeneklerinden Bluetooth ses Codec'i tetikleme seçiminde sbc, aac, aptx, LDAC, scalable codec, tüm codecler seçeneği var. aptX seçiyorum doğru mudur? @Evil Belief

Son düzenleme:
@Evil Belief kulaklık şu an elime ulaştı yaklaşık olarak 2 saattir kullanıyorum. Çok başarılı ev arkadaşımda ki AirPods ile karşılaştırıyoruz gerçekten fiyatına göre çok iyi özellikte.

Hocam bizim öğrenci evi biraz labirent gibi ilk başta birbirimizi arayıp denedik kesik kesik gidiyordu sanırım hatlardan dedik. WhatsApp üzerinden attığım sesler gayet yeterli ve kaliteli.

Geri
Yukarı