Günlük protein ihtiyacımı alamıyorum

selimtti

Decipat
Yer
Beyazsaray
Okulum teknokent koleji. Yani organize sanayi bölgesinde. Etrafta yiyebileceğim hiçbir şey yok. Arada yemekhaneden yiyorum fakat yine de kalori, protein hesabı yapamıyorum. Günde 2 ölçek (22, 5+22, 5G) protein tozu kullanıp geri kalan yaklaşık 40-45 gram proteinimi nasıl karşılayabilirim? Evden ne götürebilirim? Beni doyurmayacak fakat ihtiyacımı karşılayacak bir şeyler önerir misiniz?

Okulum teknokent koleji. Yani organize sanayi bölgesinde. Etrafta yiyebileceğim hiçbir şey yok. Arada yemekhaneden yiyorum fakat yine de kalori, protein hesabı yapamıyorum. Günde 2 ölçek (22, 5+22, 5G) protein tozu kullanıp geri kalan yaklaşık 40-45 gram proteinimi nasıl karşılayabilirim? Evden ne götürebilirim? Beni doyurmayacak fakat ihtiyacımı karşılayacak bir şeyler önerir misiniz?
Hocam yani bence meyve götürebilirsiniz muz,mandalina,vb ürünleri aklıma bu cevap geldi.

Hocam çoğu vücut geliştirmeyle uğraşan kişi tavuk + pilav yiyor, siz de bunu düşünebilirsiniz.

İçim Fit 500ml içiyorum 30gr protein varmış, sağlıklı mı bilmiyorum ama deneyebilirsiniz.
Ürün 500ml. 100ml'sinde 5GR şeker var. Fazlasıyla sağlıksız... ( 500ml'de 30gr şeker demek)
Özellikle bir sporcu için bu kadar şeker tüketimi... ( hali hazırda zaten yediğimiz besinlerden istemesek de doğal şeker alıyoruz, üzerine birde bu tarz ürünler tüketmek yanlış ).

Kankalar lütfen şu üzerinde ilave şeker içermez ürünlerine kanmayın. Dikkat ederseniz İLAVE şeker yok diyor.
Marketten aldığınız her şeyin besin değerlerine bakın.

Konuyu sorana cevap vermek gerekirse;
Tavuk götüreceksin olay budur.

Tavuk almaya param bir süreden sonra yetmediği için protein tozu aldım :D. Ancak hazır döner(22TL) onun içindeki protein miktarı ideal gelirse öyle yapabilirim. Teşekkürler fikirleriniz için.

Geri
Yukarı