Günlük Spor Programı Nasıl?

Sizce nasıl?

• Faydalı olacaktır

Oy: 3 60,0%
  • Faydalı olmayacaktır

Oy: 2 40,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5

Huseyin H

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Hergün evde ekipmansız vücut geliştiriyorum. Gün geçtikçe her egzersizde 10 ideal daha fazla yapıyorum.
Ör: Bugün 130 şınav, yarın 140,2 gün sonra 150...
Bir de beslenmede ne olursa yiyorum :) (dikkat etmiyorum)
Böyle şınav, barfiks vb. Ekipmansız egzersizler yapıyorum. Bana bir faydası olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzenli yaparsan olur. İşleyen demir pas tutmazmış. Ben spor salonuna gidiyorum ekipman daha fazla. Evde yaparak gelişim gösterebilirsin.

Hiç yoktan belki iyidir ama ben çok faydalı olacağını sanmıyorum. En başta beslenme olmadan olacak iş değil bu vücut geliştirme. Eğer beslenmene dikkat etmezsen, alman gerekenden daha düşük miktarda protein alırsan kas kaybı bile yaşarsın. Tavsiyem bir spor salonuna yazıl ve kendine bir beslenme programı oluştur. Zira antrenman programında kötü. İlla evde yapacağım diyorsan da bir dambıl seti falan al derim.

Olmaz hocam öyle. Tek seferde aynı hareketi yapmak maksimum yapmak direnç kazandırır ancak kas kütlesi olarak aynı zamanda farklı program yapan kişiye göre daha az gelişim sağlar. @ForAnAngeL 'ın dediğine katılıyorum. Full-body training program veya upper chest increase program yazarsan çok faydalı programlar bulacaksın internette.

O kadar çabuk sayı artırılmaz ayrıca set set yapmalısın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı