Günlük yaşamda utandığınız anlar

Garson afiyet olsun deyince, size de demek. Hayatınız pipetle içilmiş gibi oluyorsunuz. Metafor komik oldu ama aynen o his :D
Yanlış akrabalara yanlış rütbeleri söylemek. Geçen dayıma "dayı" diyene kadar hala bile dedim herhalde.

Hocaya anne, baba demek :D

Bugün gece saatlerinde korona aşısı olacağız hastaneye şehrin merkezine gittik. İki dakika hava almaya çıktım, oradan üç kişilik zayıf ve keko tiplere sahip olan bir grup ergenlerin bana doğru geldiğini fark ettim. Neyse dedim bindim arabaya bekledim biraz yine çıktım oysa beni mi takip etmişler aniden fırlayıp bana bakarak geliyorlardı o an dedim kendime şimdi hayvayı yidin fark etmem geç oldu aptalım cidden, geldiler ve aksanıyla beraber "vur banaaağğğ" diye bağırdılar gece saat 23.00 hayatımda bu kadar utandığımı hatırlamıyorum. Erkeğim ve yaşları da bana yakın ne biçim trend bu ya.

Bugün gece saatlerinde korona aşısı olacağız hastaneye şehrin merkezine gittik. İki dakika hava almaya çıktım, oradan üç kişilik zayıf ve keko tiplere sahip olan bir grup ergenlerin bana doğru geldiğini fark ettim. Neyse dedim bindim arabaya bekledim biraz yine çıktım oysa beni mi takip etmişler aniden fırlayıp bana bakarak geliyorlardı o an dedim kendime şimdi hayvayı yidin fark etmem geç oldu aptalım cidden, geldiler ve aksanıyla beraber "vur banaaağğğ" diye bağırdılar gece saat 23.00 hayatımda bu kadar utandığımı hatırlamıyorum. Erkeğim ve yaşları da bana yakın ne biçim trend bu ya.
Ne yaptın hocam? Nasıl savdın başından?

Ne yaptın hocam? Nasıl savdın başından?

Ya ben 18 yaşımdayım, ehliyetim var annemle babamı götürdüm. Ben olmuyorum aşı onlar geldi arabaya bindi ben binmeye giderken işte fark ettim takip edildiğimi. Suratlarına bakmadan arabaya binip gittim, insan yerine koymadım ama açıkçası gece gece olay istemememden kaynaklı bakmadım onlara. Varsa başka bir yolu bilen bir daha başıma gelirse iyi olur aslında. Bende de hata var geceye niye kaldın aşı için :D.Sinirli olsam vurabilirdim gece gece ama bıçak falan vardır. Allah bilir bide zayıflar neylerine güvendiler anlamadım,kafayı mı bulmuşlar.Üflesem gidecekler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı