Günümüzde IPhone 6 Almak Mantıklı mı?

Ne için aldığına bağlı kasma olmasın 2-3 yıl kullanayım diyorsan evet alınabilir. Modası geçip iphone 8 çıkacak ben bunu yanımda taşımam kafasındaysanız alınmaz. İş için kullanacaksanız alınır. Oyun için de alınır. Aslında telefon hala alınır ama bazıları son model takıntısı içerisinde oluyor size bağlı. Mesela ben hala 7 yıllık Wave 2 kullanıyorum.

Genelde sosyal medya odaklı kullanacağım. Oynadığım bir oyun yok. Takılma olmasın istiyorum ayrıca şık görünmeli.
Sosyal medya odaklı bir kullanımda İphone 6 sizi yarı yolda bırakmaz ve görünümü de gayet iyi fakat teknoloji hızlı değişir şimdilerde çerçevesiz telefonlar hızla artmaya başladı ve iki yıl içerisinde İphone 6 eski model olarak adlandırılacak yine sosyal medya ve benzeri uygulamalarda kasmayacak fakat görünüme önem veren insanlar iki yılda bir telefon değiştiriyor. Yani maximum görünüm ve tasarım açısından 2 yılı var.

SE öneririm. Büyük ekran takıntınız yok ise eğer kesinlikle SE. Android tarafında öneri isterseniz çok şahane telefonlar var. Android almanızı tavsiye ederim.

Gümüş modelini alın. Gold veya Space Gray almayın. Direk gümüş'e yapışın. Çok şık gözüküyor fakat ekranda siyah çerçeve var. Onun dışında iPhone her türlü alınır. Günümüzde sıfır 5S alanlar bile var. Onun dışında SE 32GB'lık varyantı çıktı. Onuda alabilirsiniz. Gücü 6S'i geçiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı