Gününüz nasıl geçiyor?

• Konuyu başlatan Bruz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 108
  • Görüntüleme 5B

Bruz

Kilopat
Yer
Antalya
Selamlar. Malûm kış da geldi. Gününüz nasıl geçiyor, kaçta kalkıp kaçta yatıyor, gün içerisinde neler yapıyorsunuz bakalım?

Selamlar. Malûm kış da geldi. Gününüz nasıl geçiyor, kaçta kalkıp kaçta yatıyor, gün içerisinde neler yapıyorsunuz bakalım?

COVID'im, o yüzden gece 12 gibi yatıyorum sabah 9 gibi kalkıyorum ve gün içinde çoğunlukla Technopat kullanıyorum.

Sabahın köründe okula gidip spor kursundan sonra eve 6 da geliyorum. Tüm o yorgunluk ile duş alıp bir kaç saat sosyal medyada takıldıktan sonra yatıncaya kadar kendi hobilerim ile uğraşıyorum, FL Studio falan. Saat 3 gibi yatıyorum ortalama olarak. Normal yani kış geldi diye bir şey yok o kadar. 29 Ekim günü arkadaşlarla çarşıya gitmeyi planlıyoruz 😝
COVID'im, o yüzden gece 12 gibi yatıyorum sabah 9 gibi kalkıyorum ve gün içinde çoğunlukla Technopat kullanıyorum.
Geçmiş olsun. Umarım sorunsuz atlatırsın.

17 de uyanıyorum ama ondan birkaç saat önce yatııyorum. Uyku düzenim tepe taklak olduğu için akşama en yakın şekilde yatmaya çalışıyorum. Ama her seferinde 17 de tık diye uyanıyorum.

Sabah namazı, otobüsle bir yere gidip geliyorum, kahvaltı yapıyorum, meyve yiyorum, öğle namazı, otobüsle bir yere gidip geliyorum, yemek yiyorum, ikindi namazı, meyve yiyorum, akşam namazı, yemek yiyorum, yatsı namazı, uyku. Aralarda da Technopat ve Ekşi Sözlük'te takılıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı