Gürcistan'dan araba getirmek

Getirmek kolay değil, Getirebilseniz dahi yanlış bilmiyorsam 2 yıl sonunda ülke'den çıkış yapması gerekiyor. Eğer 2 yıl Gürcistan'da yaşayabilirim diyorsanız alabilirsiniz, Şahsen hiçbir mantığı yok masrafları vs. yine Türkiye gibi olur.

Sizi bu hayaller ile çok üzerler. Bir ara bu hayaller ile gidip dolandırılanlar Donanım Haber'de konu açmıştı. Ayrıca bir tane youtuber çocuk vardı, nasıl getirilir videosu yapmıştı onun da başı maliye ile bir sürü derde girmişti. Bu işten kârlı çıkacağınıza ihtimal vermiyorum.

Sizi bu hayaller ile çok üzerler. Bir ara bu hayaller ile gidip dolandırılanlar Donanım Haber'de konu açmıştı. Ayrıca bir tane youtuber çocuk vardı, nasıl getirilir videosu yapmıştı onun da başı maliye ile bir sürü derde girmişti. Bu işten kârlı çıkacağınıza ihtimal vermiyorum.
Şansımı deneyeyim dedim, ben Golf 7.5 Highline almak istiyorum 2. ellerin neredeyse hepsi ağır hasar kayıtlı sıfırlarıda 160 170 bin tl gibi uçuk bir fiyatta ne yapacağız ki?

Zaten o videodan sonra imkansız hale geldi.

Çifte vatandaşlığın yoksa hayal o iş getiririm diyende yalan söyler ilk firsatda sizi dolandirir.net

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı