Gürcistan'dan PS5 almak

Merhabalar, Gürcistan'dan yazın PS5 alacak gibiyim. 500 dolar mı yoksa 500 Euro mu veya kaçlari? Lütfen tam bilgisi olmayanlar yazmasın internetten karaborsa fiyatlarına bakarak 3K'lari yazmayın.

Yazın alacaksınız şimdi yazıyorsunuz, bir de tam bilmeyen yazmasın demişsiniz. Bu ne cüret? Yazın gidip 500 Euro’ya alırsınız.

Çocuk soru sormuş nasıl bir hayat yaşıyorsunuz da bu kadar gergin olabiliyorsunuz çok merak ediyorum hahahaaha. PS5'i illegal yollarla tırlara yükleyip getirmekten bahsetmemiş adam 😂

Çocuk soru sormuş nasıl bir hayat yaşıyorsunuz da bu kadar gergin olabiliyorsunuz çok merak ediyorum hahahaaha. PS5'i illegal yollarla tırlara yükleyip getirmekten bahsetmemiş adam 😂
Gergin olmakla alakası yok. Yaklaşık 7-8 ay sonrası için konu açıp fikir istiyor, bir de tam bilgisi olmayanların yazmasını istemiyor. Tam bilen adamın müneccim falan olması lazım 7-8 ay sonrası için. Keza ben, bir konu açtığım zaman tecrübesi olan arkadaşlar yardım ederse derken bile yanlış bir şey mi telaffuz ettim acaba derken bir yazar hangi özgüvenle bilmeyen yazmasın diyebilir?

Kendisi o an sinirli olabilir ve siniri yazısına yansımıştır veya siz yazısını kendi yorumunuza göre gergin olarak anlamış olabilirsiniz :).

Gergin olmakla alakası yok. Yaklaşık 7-8 ay sonrası için konu açıp fikir istiyor, bir de tam bilgisi olmayanların yazmasını istemiyor. Tam bilen adamın müneccim falan olması lazım 7-8 ay sonrası için. Keza ben, bir konu açtığım zaman tecrübesi olan arkadaşlar yardım ederse derken bile yanlış bir şey mi telaffuz ettim acaba derken bir yazar hangi özgüvenle bilmeyen yazmasın diyebilir?

Yok komik geldi. Şafak Sezer'in "delirttiniz lan beni, lan beni delirttiniz, neredeyim lan ben" repliği aklıma geldi 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı