Gürültü dengeleme açılmalı mı?

DC kullanıyorum ama şu an mevcut değil sistemi yeni kurduğum için. Ama şu videoyu atabilirim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim. Hocam hepsini fullemek doğru bir şey mi?

Merhaba arkadaşlar,

Windows ses ayarlarında gürültü dengeleme özelliği var. Bunu açtığımda kulaklıktan daha yüksek ses alıyorum. Bunun açmanın bir faydası var mı? Bunun dışında bu ayarı açmanın kulaklığı bir zarar var mıdır?
Bu ayar sıkıntılı.
Steam bildirim sesleri oyun sesleri artıyor ama ayak sesleri bende tamamen kısıldı CSgo'da diyebilirim. Son durum ne kullanıyor musunuz?

Merhaba arkadaşlar,

Windows ses ayarlarında gürültü dengeleme özelliği var. Bunu açtığımda kulaklıktan daha yüksek ses alıyorum. Bunun açmanın bir faydası var mı? Bunun dışında bu ayarı açmanın kulaklığı bir zarar var mıdır?
bende gürültü dengeleme açık bir şekilde kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim hatta ses daha tok geliyor tercih meselesi tabi (müzik dinlerken bazı sesler artıyor bazı sesler normaline göre kısılıyo bi şekilde dengeliyo işte garip bişiler oluyor ama kalite kaybı olmuyor)

Geri
Yukarı