Güvenilir Ekran Kartı Tamircisi

ydagli42

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sapphire HD 7950 ekran kartım görüntü vermiyor. Tamir ettirmek istiyorum. Google'a yetkili servis yazınca Servispoint çıktı. Adamlarla görüştüm GPU değişmeli dediler. 200 dolarmış. Ben o fiyata yeni ekran kartı alırım daha iyi. Sizin bildiğiniz güvenilir ekran kartı tamiri yapan yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarcıları dolaşacaksın. Makinesi olan bir yer bulursan muhtemelen maksimum 100 liraya işini halledebilirsin.

Bilgisayarcıları dolaşacaksın. Makinesi olan bir yer bulursan muhtemelen maksimum 100 liraya işini halledebilirsin.
Bulunduğum yerdeki bilgisayarcılar hiçbir şeyden anlamıyor. Ben bile onlardan daha bilgiyim. Ama benim bilgim kartı tamir etmeye yetmiyor maalesef.

Kartı bilgi ile tamir edemezsin zaten, özel bir makinesi var ısıtma tarzı birşey yapıyorlar belleklere. Araştırmak gerekiyor maalesef.

Baktın tamirci bulamıyorsun, ümitsiz kaldın, yeni ekran kartı almaya karar verdin. Geçici bir çözüm olarak şu videolardaki olayı deneyebilirsin. Yalnız bildiğim kadarıyla kalıcı bir çözüm olmuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Baktın tamirci bulamıyorsun, ümitsiz kaldın, yeni ekran kartı almaya karar verdin. Geçici bir çözüm olarak şu videolardaki olayı deneyebilirsin. Yalnız bildiğim kadarıyla kalıcı bir çözüm olmuyor.
Uygun zamanda fırınlayacam. Artık ne olursa olsun.

Sakın fırınlama.
Bak o sandığın gibi bi işlem değil.
Havalı havyası olan bi bilgisayarcıya git reflow yaptırmak istiyorum de 50 ila 100 lira arası bi mebla ödersin... Adama zorluk çıkarma, adamı tavlamaya bak, genelde babacan insanlar olurlar daha sonradan yardımı gerekir...

Problemin çözülmezse aynı adamdan yeni kart al, okadar yardım etti adam dimi ama :)

Sakın fırınlama.
Bak o sandığın gibi bi işlem değil.
Havalı havyası olan bi bilgisayarcıya git reflow yaptırmak istiyorum de 50 ila 100 lira arası bi mebla ödersin... Adama zorluk çıkarma, adamı tavlamaya bak, genelde babacan insanlar olurlar daha sonradan yardımı gerekir...
Kısmen katılıyorum size.
Problemin çözülmezse aynı adamdan yeni kart al, okadar yardım etti adam dimi ama :)
Ama adamdan kart almasıyla ne alakası var. Yeni kart alacaksa nerede uygunsa oradan alır.

Bende senin yerinde olsam yapardım. Olmazsa zaten yeni kart alacaksın sonuçta. Test sonuçlarını açıklarsan merak ettik oldu mu olmadı mı ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı