Güvenilir PSU marka önerisi

redwhite

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda bir bilgisayar toplayacağım. PSU markası konusunda kararsız kaldım. Bilinmedik veya kötü bir marka alıp sistemi çöp etmek istemiyorum. Bunun için kendini ispatlamış, güvenilir markaları yazarsanız memnun olurum. Bütçeye ve kaç watt alacağıma karar verdim bu yüzden sadece marka önerisi yaparsanız benim için daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Topladığınız sistem nedir? Ona göre model önerisi yapabiliriz.

Ben Evga kullanıcısı olarak öneririm. Onun dışında Cooler Master, Corsair, belirli modellerde Zalman güvenilir markalardır. Tabi daha fazlası da var ancak piyasada en çok bulunanlar bunlar.

En kalitelileri Seasonic, FSP, Corsair, Cooler Master, Enermax, Be Quiet, Tagan(hala üretiyorlar mı bilmiyorum), SilverStone diye gidiyor. Bana göre en kalitelisi Seasonic. EVGA'nın bazı güç kaynaklarınıda Seasonic üretiyor. Ülkemizde Cooler Master, Corsair, FSP, Zalman gibi markalar çok satıyor. Seasonic güç kaynaklarıda var fakat fiyatları biraz daha pahalı.

Bende HighPower Element Smart 750w 80+ Bronze var. Sistemi toplayalı 2 gün oluyor ama mavi ledi ile gayet güzel görüntüsü var ve baya sessiz çalışıyor.

High Power nasıl bir markadır.
Hocam bende senin gibiyim, bu konu da profesyonel bir çalışmam veya bilgim yok. PC toplamadan önce baya araştıdım bu tarz şeyleri diğer parçaların tercihini ona göre yaptım. High Power ile ilgili olarak sorular sorduğumda 80+ Bronze sertifikası varsa alabilirsin dediler, bende aldım.

Hocam bende senin gibiyim, bu konu da profesyonel bir çalışmam veya bilgim yok. PC toplamadan önce baya araştıdım bu tarz şeyleri diğer parçaların tercihini ona göre yaptım. High Power ile ilgili olarak sorular sorduğumda 80+ Bronze sertifikası varsa alabilirsin dediler, bende aldım.
Cevabınız için teşekkürler. Bende High Power almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı