Güvenilir üye sistemi

Emin ol 26 Şubat 2026'da sen de isteyeceksin.
26 Şubat 2028 de de isterse durum daha vahim bizdeki gibi :D

Bunun suistimal edileceğini sanmıyorum (nasıl edilebilir ki?), sadece iki üç üye grubu oluşturulup mesaj sayılarına göre arka planda eklenecek. Bu önlem spam önlemi. 5000 mesajlı adam da zaten spam yapmaz veya bot çıkmaz.

26 Şubat 2028 de de isterse durum daha vahim bizdeki gibi :D

Bunun suistimal edileceğini sanmıyorum (nasıl edilebilir ki?), sadece iki üç üye grubu oluşturulup mesaj sayılarına göre arka planda eklenecek. Bu önlem spam önlemi. 5000 mesajlı adam da zaten spam yapmaz veya bot çıkmaz.
Aynı fikirdeyim, üstüne mesaj sayısıyla kalınmayıp üye incelenebilir de. İsim vererek örnek vereceğim, ben asla @Jira'nın, @Yararsız Üye'un, @Samotne Ciasteczka'nın veya sizin böyle bir özelliği kötüye kullanacağınızı sanmıyorum. Böyle liste oluştursam uzar gider, gerçekten bu forumda emeği çok insanlar var, onlara bu "ayrıcalığı" vermek onlardan çok forumun işine yarayacaktır.

Üyelerin mesaj sayılarına göre güvenilirliğini ölçmek kadar komik bir durum yok.
Öneri sadece mesaj zamanlaması için geçerli zaten hocam. Hatta üyelerin ruhu bile duymayacaktır. Sistem otomatik olarak 5000 üstü herkesin zamanını düşürür :) Süresi düştü diye de ben şöyleyim böyleyim havasına girmez kimse.

@The Man From E.A.R.T.H. Aman, yetkiler benden uzak isteyenlere yakın olsun. Forumda en çok belli bir çizgiye sahip üyelerden biri olmama rağmen hala moderatörlerin kıyak geçtiği üye lafını duyabiliyorum :D

Öneri sadece mesaj zamanlaması için geçerli zaten hocam. Hatta üyelerin ruhu bile duymayacaktır. Sistem otomatik olarak 5000 üstü herkesin zamanını düşürür :) Süresi düştü diye de ben şöyleyim böyleyim havasına girmez kimse.
Fark ettiyseniz öneriye bir eleştiri yapmadım hocam, konu sahibi bu özelliği sunarken ''güvenilir üyeler'' diye bahsederek yüksek mesajlı kişileri kast etti. Buna atıfta bulundum, özellik gelebilir gayet güzel olur.

@The Man From E.A.R.T.H. Aman, yetkiler benden uzak isteyenlere yakın olsun. Forumda en çok belli bir çizgiye sahip üyelerden biri olmama rağmen hala moderatörlerin kıyak geçtiği üye lafını duyabiliyorum :D
Eski moderatör olduğunuz için kaderiniz maalesef :D. Bazı kişilerin kafası şöyle işliyor:
Mesajı fazla? Check.
Eski yönetici? Check.
Tamam o zaman torpilli üye, ban yemez ve ne yapsa millet ona yağ çekmek için destek çıkar.

İsim vererek örnek vereceğim, ben asla @Jira'nın, @Saboteur'un, @Samotne Ciasteczka'nın veya sizin böyle bir özelliği kötüye kullanacağınızı sanmıyorum.
Ben kendime o kadar güvenmiyorum ama güvenin ve fikrin için teşekkür ederim. :D

Mesajı fazla? Check.
Eski yönetici? Check.
Tamam o zaman torpilli üye, ban yemez ve ne yapsa millet ona yağ çekmek için destek çıkar.
Benim kurtardığım kısım bu, mesajım az. :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı