Güvenilir ve Uygun Bir Bilgisayar Mağazası Önerisi

AlpKhanate

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Var mı önereceğiniz bir yer? Sinerji'deki paket çok güzel. RX 570'i başka bir pakette bulmak imkansız. Fakat Sinerji hakkında sayısız kötü yorum var. Ucuz etin yahnisi yenmez. Bulaşmamak lazım.

Sinerji DCA570 (Emre Bozkurt PC) Ryzen 5-8GB-1TB-RX570

Inventus diye bir site var inceledim. 1060'ın 3GB modelleri hep tek fanlı. Ürün çeşidi biraz az.

Vatan en güvenilir olan gibi duruyor. Demin aradım gelsem nakit versem indirim olurmu falan. Yok dedi.

İtopya diye bir yer var. Şu sistemleri buldum nasıl sizce?

SILNOY - RX 570 / R5 1500X / Asus ROG Strix RX570 OC 4GB / 8GB DDR4 / 1TB Disk / Gaming Bilgisayar | ITOPYA
V3-A1060TS-15X02NS/R5 1500X/Asus GTX1060 Dual 3GB OC/8GB DDR4/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Tank-GTX1060MGX-3GB81/i3 8100/MSI GTX1060 Gaming X 3GB/8GB DDR4/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Sinerji güvenilirdir. 2 kez sistem alışverişi yaptım, kaç kere servise gönderdim. Gayet ilgili idiler. Vatan'dan daha iyi bir hizmet sunuyor bence. Inventus daha iyidir ama istediğin yok gibi gözüküyor. Sinerji'ye şans vermeni tavsiye ederim.

Var mı önereceğiniz bir yer? Sinerji'deki paket çok güzel. RX 570'i başka bir pakette bulmak imkansız. Fakat Sinerji hakkında sayısız kötü yorum var. Ucuz etin yahnisi yenmez. Bulaşmamak lazım.

Sinerji DCA570 (Emre Bozkurt PC) Ryzen 5-8GB-1TB-RX570
1 aydır bağıra bağıra herkese önerdiğim sistem. Arkadaşıma sıfır sıkıntı ile geldiği için kaygınız olmadan alabilirsiniz. 1 aylık Windows 10 kurulu vaziyette geliyor , monitör alacaksanız da FreeSync özellikli olsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı