Güvenli modda virüs raporları kesinleşir mi?

Tamam çok teşekkür ederim. İyi günler.

Hocam biliyorum çok soru sordum anca bir sorum daha olacaktı.
-Hocam güvenli modda internet bağlıyken.
-Normal modda internet kesikken
Taramaya gerek var mı? Yani güvenli mod kesin değil ancak bu dediğim şekillerde yapmama gerek var mı yoksa bu üçü olmadan da (güvenli modda internet kesikken, güvenli modda internet bağlıyken, normal modda internet kesikken) bütün virüsler bulunabiliyor mu?
@Fıratt_To

Son düzenleme:
İyi günler herhangi bir virüs (Eskiden konularımı cevaplayan kişiler genel soruyorum eski konulardan bağımsız.) bilgisayarımıza girdiği zaman güvenli modda internetsiz-güvenli modda internet ile-normal modda internet kesik bir şekilde tarama yapmamıza gerek var mı yoksa normal modda internete bağlı bir şekilde tarama yapsak da kesin sonuç elde eder miyiz? (Virüsün çeşidi fark etmez.)

İyi günler birisi. Gerekli diyor birisi gerekli değil diyor. Ondan dolayı açma gereği duydum.
Bilgisayarda her ne virüs olursa olsun (bulunamayan diye nitelendirilen de dahil) tespit etmek için güvenli modda, güvenli modda internete bağlıyken veya normal modda interneti kesip tarama yapmaya gerek var mı? Yoksa normal modda internete bağlıyken de kesin sonucu alır mıyız?

Geri
Yukarı