Güvenlik sorun edilmezse Windows 7 kullanılır mı?

yetiskin

Decapat
Daha fazla  
Selam. Arkadaşlar eski bir laptopa sahibim.( i5 2 / gt540m ) SSD mevcut.

Windows 10 kullanıyorum ve performansı çokta kötü değil.

Fakat %1'de olsa daha fazla performans almak istiyorum.

Merak ettiğim Windows 7'de uygulama desteği devam ediyor mu?

Sık kullandıklarım; LOL, Discord, Spotify...

Bu ve benzeri uygulama/oyunları kurabilir miyim? DLL vb. bir eksiklik/hata alır mıyım?

İyi sosyaller.

A

Selam. Arkadaşlar eski bir laptopa sahibim.( i5 2 / GT540M ) SSD mevcut.

Windows 10 kullanıyorum ve performansı çok da kötü değil.

Sık kullandıklarım; LoL, Discord, Spotify...

Bu ve benzeri uygulama/oyunları kurabilir miyim? DLL vb. bir eksiklik/hata alır mıyım?

İyi Sosyaller.

Aynı sistem bende de var Windows 10'da düşük performans aldığım için Windows 8.1'e geçtim, ve öneriyorum da. Hem senin içinde iyi olabilir performans açısında.

Windows 7 hala işimi görüyor. Ama birazda kullandığın programlara bağlı. Misal benim sistemin eski olduğu için eski oyunları falan sorunsuz açıyor. Fakat yeni oyunlarda uyumsuzluk sorunları yaşatabilir.

Windows 7 düşük sistemli bilgisayarlar için vazgeçilmezdir. Dediğiniz tüm uygulamalarıda açar, eksik DLL v.s olmaz. Güvenlik konusuna gelince, bana göre herkes abartıyor. Destek almıyor olabilir evet ama buna durup dururken de virüs bulaşmaz değil mi :) korsana felan bulaşma, güvenlik kısmında sorun olmaz. Ama siz yinede Win8.1 SL kurun derim.

İyi sosyaller.

Windows 8.1 Windows 7'den optimizasyon olarak daha iyi.

Hepinize kısa sürece cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Dediğim gibi güvenlikle alakalı problemim yok. Windos 8.1'e geçtiğimde lisans olayını nasıl çözeceğim? Ve gerçekten Windows10'a göre performans artışı yaşar mıyım?

İyi sosyaller.

Modlanmış Windows 10 belki kullanabilirsin ama tehlikeleri de göz önünde bulundurmak lazım. Bu arada bayağı bir performans artışı sağlıyor deneyebilirsiniz belki.

Modlanmış Windows 10 belki kullanabilirsin ama tehlikeleri de göz önünde bulundurmak lazım. Bu arada bayağı bir performans artışı sağlıyor deneyebilirsiniz belki.
Kendim modlayarak kullandım. Fakat benim yaptığım ayarlar genelde format sonrası düzelttiğim kısımlarla uğraşmamak içindi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı