Güvenlik Yazılımlarını Test Etmek?

tete1907

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba elinde antivirüs sistemlerini test etmek icin araclar var mi ? Program ve link seklinde. Eicar artik basit en kötü antivirüs sistemi bile eicar test kodunu yakaliyor. O yüzden özellikle programlar, virüs kodları ve linkler lazım. Simdiden teşekkür ederim.

samet67671

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Zonguldak
Virüs programları zaten her sene test ediliyor. Genellikle BitDefender yada Kaspersky önde oluyor.

KS
tete1907

tete1907

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Onu biliyorum. Fakat kendimde test etmek istiyorum.

Murat5038

Yottapat!
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
100
Yer
Sakarya
Antivirüs yazılımlarını test etmeye kalkacak kişinin virüs bilgisi ve virüs kodları vb. dosyaların nereden temin edileceğini bilir. Daha en ufak bir bilgin olmadan bu işlere girmen alacağın test sonucununda yanlış çıkmasına yanlış yönlendirmelere sebep olur.

KS
tete1907

tete1907

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Antivirüs yazılımlarını test etmeye kalkacak kişinin virüs bilgisi ve virüs kodları vb. dosyaların nereden temin edileceğini bilir. Daha en ufak bir bilgin olmadan bu işlere girmen alacağın test sonucununda yanlış çıkmasına yanlış yönlendirmelere sebep olur.
Oncelikle cevabiniz icin tesekkurler. Gecmiste dosyaları temin edecek yerleri linkleri tespit etmistim. Fakat kaybettim. O yuzden bu konuyu acma geregi duydum.

Yeni konular

Yukarı