Güvenmediğiniz büyük çaplı teknoloji şirketi hangisi?

Meta (Facebook) ve Epic Games.

Bu vermıs oldugunuz güncebilgi değil. New Studio of the Crypto software verileri yıllardır güncel ve anlık veriler göstermektedir. Kaspersky an ve an öndedir. Avast'ın 1. sırada olması kesinlikle imkansızdır. Senin attığın fotografa bakarsak şu an Samsung 1. sırada gözüküyor. Ama kasım 2021 Huawei listenin başında 1. telefon üreticisiydi. :D güncel verilere veya anlık verilere bakmanızı tavsiye ederim. Eski verilerini çıkarıp göstermenin alamı yok :D
Eki Görüntüle 1269440
Sağ taraftaki görsel Avast, sol taraftaki ise Kaspersky "kötü amaçlı yazılımdan koruma testleri".

Özellik ile eski mesaja kaynak bırakmadım ki hangi sazanı avlayacağım diye.😇

Sazan mı ona bakarsan Avira'nın sitesine gir orada test yap yine Avira fark atmış olur yeğenim. :D sen avasta bağlı bir web servisindesin. Bende hangi sazan buna düşer diyordum :D :D :D
Eki Görüntüle 1269440
Sağ taraftaki görsel Avast, sol taraftaki ise Kaspersky "kötü amaçlı yazılımdan koruma testleri".

Özellik ile eski mesaja kaynak bırakmadım ki hangi sazanı avlayacağım diye.😇

bu arada seçtiğiniz sürüm en kapsamlı internet güvenliği paketidir. Testlerde fark istiyorsanız Kaspersky Total Security'i seçin diyeceğim ama Avast kendi sitesinde onda bile öndedir şimdi. Norton. Total av. McAfee. Bullguard bunları es geçiyorsun herhalde Avast daha bunların arasında bile değil. Resmi olarak araştırılsın görülsün. Adminlerin bana verdikleri cezayı geri alamaz ama belki bir özür dileyebilir test sonucu dogru olunca.

Son düzenleme:
Bu vermıs oldugunuz güncebilgi değil. New Studio of the Crypto software verileri yıllardır güncel ve anlık veriler göstermektedir. Kaspersky an ve an öndedir. Avast'ın 1. sırada olması kesinlikle imkansızdır. Senin attığın fotografa bakarsak şu an Samsung 1. sırada gözüküyor. Ama kasım 2021 Huawei listenin başında 1. telefon üreticisiydi. :D güncel verilere veya anlık verilere bakmanızı tavsiye ederim. Eski verilerini çıkarıp göstermenin alamı yok :D
AV Comparatives firmasının yaptığı son test:

Ayrıca Kaspersky kötü demiyorum. Kötü olsa kullanmazdım.

Çok vardır. IObit olabilir mesela. Piriform var. Kendisi CCleaner'ın yapımcısı. Bir aralar bu programı kullanırdım fakat son zamanlarda güven problemim ciddi şekilde arttığı için koskoca Epic Games'e bile güvenemiyorum. (Epic Games güvenilir ama benim güven problemi üst düzey, problem ondan kaynaklı).

Sazan mı ona bakarsan Avira'nın sitesine gir orada test yap yine Avira fark atmış olur yeğenim. :D sen avasta bağlı bir web servisindesin.

Avast kendi sitesinde onda bile öndedir şimdi.
İsim benzerliğine takıldın yada salla kazan deniyorsun.

Avastın tarihçesine bakarken rastladım. Piriform Avast tarafından satın alınmış.

In July 2017, Avast acquires UK-based Piriform for an undisclosed sum.

Ayrıca Kaspersky kötü demiyorum. Kötü olsa kullanmazdım.
Hocam valla Kaspersky eski zamanlarına göre çok büyük düşüş yaşadı. 87.6% Gibi değer Kaspersky için çok düşük.

Son düzenleme:
Meta.
Çok vardır. IObit olabilir mesela. Piriform var. Kendisi CCleaner'ın yapımcısı. Bir aralar bu programı kullanırdım fakat son zamanlarda güven problemim ciddi şekilde arttığı için koskoca Epic Games'e bile güvenemiyorum. (Epic Games güvenilir ama benim güven problemi üst düzey, problem ondan kaynaklı).
Epic Games'e güvenmeyen adamın Microsoft'a güvenip Windows kullanması da ilginçmiş. Zorunluluktan mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı