Güz Dönemi Uzaktan Eğitim Olacak Gibi

Maximen

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
"YÖK, Sağlık Bakanlığının tavsiye kararını "ivedi" bir yazıyla rektörlerin yer aldığı WhatsApp grubuna gönderdi. "

5f52a48e11918.jpg

Bana göre yerinde ve mantıklı bir karar alındı. Kesin olmamakla birlikte uzaktan eğitime geçilebilme durumu şimdiden hayırlı olsun hepimize.

"Yök, sağlık bakanlığının tavsiye kararını "ivedi" bir yazıyla rektörlerin yer aldığı WhatsApp grubuna gönderdi. "

Eki Görüntüle 658343

Bana göre yerinde ve mantıklı bir karar alındı. Kesin olmamakla birlikte uzaktan eğitime geçilebilme durumu şimdiden hayırlı olsun hepimize.

Bence de mantıklı bir karar. Kesinlikle okulları açmamaları lazım. En azından vaka sayıları düşene kadar. Fakat canlı dersler de maalesef yüz yüze işlenen derslerin yerini tutamıyor. Her iki ucu pis deynek...

Bence de mantıklı bir karar. Kesinlikle okulları açmamaları lazım. En azından vaka sayıları düşene kadar. Fakat canlı dersler de maalesef yüz yüze işlenen derslerin yerini tutamıyor. Her iki ucu pis deynek...
Evet hocam yine son karar üniversitelere bırakılmış durumda uygulamalı derslerin ağırlıklı olduğu bölümler bir ihitmal açılabilir. Hiç yoktan ortada olan bilinmezliği kaldırdılar ben kaç aydır bilgisayar toplayamıyordum bu yüzden.

Uzaktan eğitimin hiçbir işe yaradığı yok, sözde eğitim veriliyor üstüne sorumlu tutuluyor. Hiçbir artısını göremedim.
Haklısınız hocam ama uzaktan olması bir dönem için çok daha makul ve akıllıca bir karar özellikle vaka ve ölüm sayıları her geçen gün artıyorken.

Uzaktan eğitimin hiçbir işe yaradığı yok, sözde eğitim veriliyor üstüne sorumlu tutuluyor. Hiçbir artısını göremedim.

Evet, bugün matematik dersim vardı. Kim olduğunu çözemediğimiz birisi arkadan haber açmış dinliyordu. Tam önemli bir konuya değinirken süre dolunca tak diye atması. Televizyon kanalları var fakat onlarında aşırı bir katkısı yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sonumuz.

Sonumuz.
Vallahi uzaktan eğitim başladıktan sonra bu olayların 100 misli olacak büyük ihtimal sırf trollüğüne girenler bile olur bunları gördükten sonra millet anca anca keşfetti.

Aklıma bu video geldi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı