Güzel grafikli açık dünya oyunu tavsiyesi

Açık dünya oyunu değil? Oyunu yaklaşık 350 400 saat oynamış birisi olarak oyunda 2 tane açık dünya seçeneği var müthiş bir hikayesi var grafikleri de gayet iyi optimizasyonu da öyle.
Bütün görevleri tekrar ediyor açık dünyaların, doğru düzgün çeşitliliği yok. Optimizasyonu grafiklerine göre normal.

Ayrıca hikayeye bir şey demedim, güzel bir hikayesi var. Ayrıca Digital Extremes'e The New War konusunda tepkiliyim.

Bilmeden doğru söylemiş, açık dünya değil, açık galaksi oyunu.
Bilmeden değil, bilerek söyledim. 2016'dan beri oynuyorum, çeşit çeşit eventlere, klanlara katıldım. Yabancı, Türk oyuncu kitlesini oldukça iyi tanıyorum. Oyunu halen aşırı seviyorum, ama içimden oynamak gelmiyor. Yaptıkları sayısız Delayları, hataları unutmadım. Hem attığınız videoda gölgelere, kaplama kalitesine ufaktan bakarsanız ne kadar "iyi" olduğunuzu anlayacağınızdan eminim.

Arkadaşların çoğu gayet güzel oyunlar önermiş zaten ama arada bir tane de Kingdom Come Deliverance gördüm ben de tam bu oyunu önermeyi düşünüyordum. Oyunun hem grafikleri AAA oyunu kalitesinde ve fiyatı da uygun sayılır sunduğu oynanışa göre (50TL). Ayrıca oyunda acayip işlenmiş detaylar da mevcut. Yani büyük bir şirketten çıkma bir oyun olmasa bile bu kadar detayı da görüp deneyimlemek çok iyi hissettiriyor. Oyunda giydiğiniz kıyafetler, nasıl göründüğünüz bile kasabadaki insanlarla ilişkilerinizi etkileyebiliyor. Şu sitede mini bir inceleme buldum almadan önce hızlıca bir bakabilirsin. İndirim döneminde de 20TL'ye düşüyormuş. Tam bir F/P oyunu diyebilirim ben yaklaşık 50-55 saat gömdüm. Alırsan şimdiden iyi eğlenceler

Arkadaşların çoğu gayet güzel oyunlar önermiş zaten ama arada bir tane de Kingdom Come Deliverance gördüm ben de tam bu oyunu önermeyi düşünüyordum. Oyunun hem grafikleri AAA oyunu kalitesinde ve fiyatı da uygun sayılır sunduğu oynanışa göre (50TL). Ayrıca oyunda acayip işlenmiş detaylar da mevcut. Yani büyük bir şirketten çıkma bir oyun olmasa bile bu kadar detayı da görüp deneyimlemek çok iyi hissettiriyor. Oyunda giydiğiniz kıyafetler, nasıl göründüğünüz bile kasabadaki insanlarla ilişkilerinizi etkileyebiliyor. Şu sitede mini bir inceleme buldum almadan önce hızlıca bir bakabilirsin. İndirim döneminde de 20TL'ye düşüyormuş. Tam bir F/P oyunu diyebilirim ben yaklaşık 50-55 saat gömdüm. Alırsan şimdiden iyi eğlenceler
DLC'lerle paket birlikte 61 liraydı en son. DLC'lerin her biri 10-20 lira arası bu arada :).

Geri
Yukarı