Güzel grafikli ve hikayeli oyun tavsiyesi

Last of Us 1&2 var PlayStation varsa. Aşırı gerçekçi, hatta en gerçekçi grafikli oyunlardan derim.
Witcher serisi var yeni oyunu 10/10 grafikler 10/6 buglar.
Watch Dogs'un son oyunu fena değil.
Cyberpunk 2077 bugların bazısı fixlendi ve güzel grafikler var.
Arkadaşınız var ise Full ayarlarda Forest.

Doğru diyorsunuz , biraz beklenti işi aslında. Düzgün hikaye bekleyenler için bence tırt olabilecek bir hikaye, ama hikaye beklentisi olmayan biri için sorun olmaz. Şahsen ben hiç hikaye aramadım, bulduğum da sıradan bir şeydi. Ama arkadaş hikayeye önem veriyor gibi geldi, o yüzden beklentisini düşük tutması için söyledim.
Olabilir. Zaten neredeyse her SW fanı oynanışı için girmiştir oyuna. Malum uzun zamandır yeni nesil bir SW oyunu çıkmadığı için ne olursa olsun oynayacak moddaydı oyuncular. Umarım yeni gelecek olan Jedi Survivor oyununda hikayeye daha bir abanırlar.

Metro serisi oynayabilirsiniz, ilk iki oyun üst düzey grafiklere sahip olmasa da tatmin edecek grafikleri var. Son oyun olan Metro Exodus grafik konusunda oldukça iyi.

Tabii ki var, ancak illa güzel grafik aramayın bence. Kötü grafikli de çok güzel oyunlar var, hatta bazıları taş gibi grafiklere sahip olanlara bile taş çıkarır.
A Way Out ve It Takes Two, ikisi de Game Pass'te var. It Takes Two normalde pahalı fakat A Way Out bayağı ucuza düşüyor, ayrıca bu iki oyunu da bir kişi aldığında yetiyor, diğerine davet atıyor falan oynanıyor. Ancak oynayacak arkadaşınız varsa alın, çünkü zorunlu.

A Plague Tale: Innocence oyununa da bakabilirsiniz, ben oynamadım ama grafikleri bayağı güzel. Hikayeli oyun, beğenen bayağı kişi gördüm. Ayrıca evet, Game Pass'te var.

Dead Space 1 ve 2 bakabilirsiniz, korku gerilim eski olmasına rağmen çok sağlam grafikli.

Dishonored 1-2, efsane oyunlar. Grafik olarak tam böyle gerçekçi değil de farklı bir tarzı var, kesinlikle oynanır.

Mass Effect serisi, oynamadım. Öven çok, Game Pass'te var. Bakılabilir.

Star Wars Jedi: Fallen order, hikayesi bence tırt olsa da Star Wars seviyorsanız en iyi ışın kılıcı kullanımı bu oyunda bence.

Ori oyunlarına da bakabilirsiniz çok güzel oyunlardır.

Aklıma oyun gelmedi Game Pass listesinden baktım direk :D, grafik olarak iyi olmayan ama çok sağlam oyunları yazayım belki bakarsınız.

Dead Cells.
Hades.
Umdurtalı (şu ana kadar oynadığım en iyi oyun. Yaması var.)
The messenger.
Hollow Knight.
Beholder 1-2 (kesinlikle oynanmalı, indirimde alın Türkçe dil de var.)

Jedi Fallen Order yüklü aslında sevip sevmemek arasında kaldım. Çok güzel bir oyun gibi ama Star Wars hiç izlemedim. Bir de umdurtalı yazınca Google hiçbir şey çıkmıyor yanlış yazmış olabilir misiniz?

Doğru diyorsunuz, biraz beklenti işi aslında. Düzgün hikaye bekleyenler için bence tırt olabilecek bir hikaye, ama hikaye beklentisi olmayan biri için sorun olmaz. Şahsen ben hiç hikaye aramadım, bulduğum da sıradan bir şeydi. Ama arkadaş hikayeye önem veriyor gibi geldi, o yüzden beklentisini düşük tutması için söyledim.

Aslında çok hikayeye önem veren biri değilim ama iyi olunca akıp gidiyor God of War benzeri yok mu bildiğiniz.

ne alaka la :D?

Last of Us 1&2 var PlayStation varsa. Aşırı gerçekçi, hatta en gerçekçi grafikli oyunlardan derim.

Last of Us oynamayı çok istiyorum ama maalesef PS yok.

Detroit Become Human'a bir şans verin. Oyundan ziyade interaktif film gibi ama bence çok çok çok iyi bir oyun. Aynı zamanda Ori serisinin her iki oyununu da öneririm. Realistik değil belki ama innnnanılmaz güzel bir grafik kalitesi var. Ve aşırı iyi mekanikleri

Detroit Become Human'a bir şans verin. Oyundan ziyade interaktif film gibi ama bence çok çok çok iyi bir oyun. Aynı zamanda ori serisinin her iki oyununu da öneririm. Realistik değil belki ama innnnanılmaz güzel bir grafik kalitesi var. Ve aşırı iyi mekanikleri var.

Ori, hades tarzı grafikler bana hiç hitap etmiyor ama bir bakacağım.

Metro serisi oynayabilirsiniz, ilk iki oyun üst düzey grafiklere sahip olmasa da tatmin edecek grafikleri var. Son oyun olan Metro Exodus grafik konusunda oldukça iyi.

Metro Redux oynamıştım eski bilgisayarımda biraz da kasıyordu o zaman :D hiç hoşuma gitmemişti ama exodus deneyebilirim.

Witcher 20-30dk oynadım ama çok fazla konuşuyor karakterler bir de loot gibi bir mekaniği vardı hiç hoşuma gitmemişti.

Son düzenleme:
Her oyun önerisinde önerdiğim oyun :
Divinity Original Sin 2
Witcher 3 tekrar şans verin
Cyberpunk
GTA serisi oynadınız mı bilmiyorum
COD, Battlefield serileri
Dead Space serisi
Castlevania Lord of Shadow
Prototype 1-2 (hikayesi tırt)
Undartale (favori ilk 3 oyunumda)
GhostRunner(Hikayesi yok ama zevkli)
Bannerlord(biliyorsundur muhtemelen)
Dark souls seri, Elden Ring( ilk üçümde )
Shadow of Tactics
Vampyr
Middle Earth Shadow of Mordor(yüzüklerin efendisi ama zevkliydi)
Far cry 3-4
Sniper Ghost Warrior(3 olması lazım hatırlamıyorum)

Jedi Fallen Order yüklü aslında sevip sevmemek arasında kaldım. Çok güzel bir oyun gibi ama Star Wars hiç izlemedim. Bir de umdurtalı yazınca Google hiçbir şey çıkmıyor yanlış yazmış olabilir misiniz?
Umdurtalı ne ya :d? Kafam yerinde değildi herhalde. Undartale olacak.

Her oyun önerisinde önerdiğim oyun:
Divinity original sin 2
Witcher 3 tekrar şans verin.
Cyberpunk.
GTA serisi oynadınız mı bilmiyorum.
CoD, Battlefield serileri.
Dead Space serisi.
Castlevania lord of Shadow.
Prototype 1-2 (hikayesi tırt)
Undartale (favori ilk 3 oyunumda)
Ghostrunner(hikayesi yok ama zevkli)
Bannerlord(biliyorsundur muhtemelen)
Dark Souls seri, Elden Ring( ilk üçümde )
Shadow of tactics.
Vampyr.
Middle Earth Shadow of mordor(Yüzüklerin Efendisi ama zevkliydi)
Far Cry 3-4
Sniper ghost Warrior(3 olması lazım hatırlamıyorum)

Far Cry 3-4 ha :D 20 kere yükleyip sildim en az ama güzel liste olmuş ellerine sağlık.

Tam aradığım gibi bir oyun bulamadım maalesef ama teşekkürler hepinize şu oyunları araştırıyorum. (konuyu kapatmayacağım başka öneri gelirse diye)

Dishonored.(nasıl bir oyun )
Devıl my Cry 5 (nasıl bir oyun)
Days Gone.
Road 96.
Metro exods.

Son düzenleme:
Far Cry 3-4 ha :D 20 kere yükleyip sildim en az ama güzel liste olmuş ellerine sağlık.

Tam aradığım gibi bir oyun bulamadım maalesef ama teşekkürler hepinize şu oyunları araştırıyorum. (konuyu kapatmayacağım başka öneri gelirse diye)

Dishonored.(nasıl bir oyun )
Devıl my Cry 5 (nasıl bir oyun)
Days Gone.
Road 96.
Metro exods.
yazdğın oyunların hepsi güzel keyif alarak bitirdim hepsini.
içlerinden birini seç dersen dishonored derim kesinlikle keyif alacağın bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı