Güzel grafikli ve sürükleyici ucuz oyun önerisi

Akfortisev

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, güzel grafikli ucuz ama aynı zamanda sürükleyici olan oyun önerisi alabilir miyim? Yani en fazla 100TL civarı veya indirimden bu fiyatlara alabileceğim bir oyun olmalı, şimdiden teşekkürler.

Witcher3 oynamadıysan şiddetle tavsiye ediyorum.
Grafikleri çok iyi olmasa da tatlı diyebileceğim The Long Dark var hoşuna gidebilir,
son olarak Kingdom Come Deliverance hikaye atmosfer benim çok hoşuma gitmişti.

İlk indirimde almayı düşünüyorum, young Blood oyunu daha çok hoşuma gitti 100TL altına düşerse kesinlikle alacağım teşekkürler.
Witcher3 oynamadıysan şiddetle tavsiye ediyorum.
Grafikleri çok iyi olmasa da tatlı diyebileceğim The Long Dark var hoşuna gidebilir,
son olarak Kingdom Come Deliverance hikaye atmosfer benim çok hoşuma gitmişti.
Witcher 3 ilk indirimde alıcağım, long dark eskiden oynamıştım ama pek hoşuma gitmedi ne yalan söyliyeyim, kingdom Come deliverance hiç ilgimi çekmemişti bakacağım teşekkürler.
Tabiki Witcher 3.
Witcher 3 alacağım ilk fırsatta.

İlk indirimde almayı düşünüyorum, young Blood oyunu daha çok hoşuma gitti 100TL altına düşerse kesinlikle alacağım teşekkürler.

Witcher 3 ilk indirimde alıcağım, long dark eskiden oynamıştım ama pek hoşuma gitmedi ne yalan söyliyeyim, kingdom Come deliverance hiç ilgimi çekmemişti bakacağım teşekkürler.
Young Blood sanırsam attığım oyunun öncesini anlatıyor. Genede istediğinizi alabilirsiniz.

World war z alınırmı, 25TL fiyatına düşmüş ilgimi çekti ama bilemedim.
Epic Games'de zamanında bedavaya satılmıştı. Arkadaşınızda yoksa almanızı önermem zevkli olmuyor. 4 kişi beraber alıp oynayacaksanız öneririm. Left 4 Dead 2 düşünün ama zombiyi Ali Usta misali limonu sıkar gibi sıkmışlar.

Epic Games'de zamanında bedavaya satılmıştı. Arkadaşınızda yoksa almanızı önermem zevkli olmuyor. 4 kişi beraber alıp oynayacaksanız öneririm. Left 4 Dead 2 düşünün ama zombiyi Ali Usta misali limonu sıkar gibi sıkmışlar.
Aslında şöyle biraz saçma ama daha öncesinde hep grafiği kötü oyunları oynadım, şimdi yeni bilgisiyar alınca grafiği iyi oyunlar çok ilgimi çekmeye başladı world war z oyunununda grafiği ve oynanışı güzel geldi bu yüzden bu oyuna bakınıyordum e birde ucuz olması cabası.

Yeni konular

Geri
Yukarı