Güzel Kızlar Çirkin Erkeklere Nasıl Bakıyorlar ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Shao Kahn

Hectopat
Yer
İstanbul/Bahçelievler
Daha fazla  
Meslek
Dövüşçü :D
Arkadaşlar ne zaman dışarı çıksam tabiri caizse taş gibi kızlar çirkin erkeklerle kol kola geziyor. Bir de bana öyle bir aşağılayıcı bakıyorlar ki afallıyorum. Hayır yani takıldıkları/çıktıkları erkekler fosforlu çakma adidas giyen koyu tenli tipler. Ya para deseniz kesinlikle zengin falan da değiller. Nasıl oluyor da bu adamlara bakıyor bu güzel kızlar ? Büyü falan mı yapıyorlar ? Eğer büyü ise hangi büyü bu ? Hayır ben o kadar tipsiz falan da değilim. Hatta yakışıklıyım ve arkadaşlarım bile bana "Yakışıklı" lakabını takıyor. Hayır yani illa koyu tenli kafa 1 numara kesilmiş fosforlu mu gezmek lazım bu kızların bize bakması için ? Bu kızlarda mı bir sorun var acaba ? Yani o manzarayı ne zaman görsem çıldırasım geliyor. Arkadaşlar mizahi amaçlı değil ciddi soruyorum bunu, hangi büyü bu ?

Hayır yani illa koyu tenli kafa 1 numara kesilmiş fosforlu mu gezmek lazım bu kızların bize bakması için ?
Denemesi bedava. Bir yap istersen belki bakarlar. :D Yakışıklıyım diyorsan bir zahmet öz güvenin de vardır. Sevdiğin birisi çıkarsa konuş yani belki o da seni seviyordur. Güzel kızlara kimse yazmadığı için çirkinler şansını deniyor ve tutuyor yani. Tabi burada çirkin falan denmemesi gerek. Her insan güzeldir aslında. Allah çirkini güzel gösterebilir. Güzeli de çirkin gösterebilir. Hani kısmet deyip geçmek lazım. Kafana takma elbet seni seven birisi çıkacaktır.

1)Fosforlu ve etrafa ateş saçan elbiseler giyeceksin.
2)Mahalle köşesinde son ses müzik açıp sigara içip etrafındakilere büyüdüğünü hissettirmeye çalışacaksın.
3) Bak bu en önemlisi. ''50 Kuruş ver lan tırrek!'' diyeceksin. (Unutma çok önemli)
4) Son olarak da sihirli birkaç kelime söyleyip dışarı çıkıyorsun ve işlem tamamdır.

Not: Sakın denemeyin! :D

Denemesi bedava. Bir yap istersen belki bakarlar. :D Yakışıklıyım diyorsan bir zahmet öz güvenin de vardır. Sevdiğin birisi çıkarsa konuş yani belki o da seni seviyordur. Güzel kızlara kimse yazmadığı için çirkinler şansını deniyor ve tutuyor yani. Tabi burada çirkin falan denmemesi gerek. Her insan güzeldir aslında. Allah çirkini güzel gösterebilir. Güzeli de çirkin gösterebilir. Hani kısmet deyip geçmek lazım. Kafana takma elbet seni seven birisi çıkacaktır.
Umarım dostum fakat benim sevdiğim kızın bir sevgilisi var ve önümüzdeki ay nişanlanacaklar :( Bu aralar Türk kızlarında iş yok diyip Japon Kızlarına bakıyorum. Geçen metroda 17 yaşlarında genç bir Japon güzellik gördüm. Yok olamaz böyle bir şey. O büyük ve çekik gözleri, şirinmi şirin küçük burunları beni benden alıyor. Ben zaten o an şoka uğradım kız bana baktı "Are you okey ?" dedi ve güldü. Bende "Yes I am fine thanks" falan diyip geçiştirdim. Ama dediğin gibi dostum kısmet işi bunlar.

1)Fosforlu ve etrafa ateş saçan elbiseler giyeceksin.
2)Mahalle köşesinde son ses müzik açıp sigara içip etrafındakilere büyüdüğünü hissettirmeye çalışacaksın.
3) Bak bu en önemlisi. ''50 Kuruş ver lan tırrek!'' diyeceksin. (Unutma çok önemli)
4) Son olarak da sihirli birkaç kelime söyleyip dışarı çıkıyorsun ve işlem tamamdır.

Not: Sakın denemeyin! :D
Ya dostum sen ne istiyorsun benden ben resmen elime bombayı verdin pimi çek diyorsun :D

Güzel kızlar serserilerden hoşlanır, bu kadar basit.
Ne yapayım şimdi o zaman, elime sigara alıp millete "ne bakıyon lan" diyip artistlik mi taslayayım ? Bana tamamen ters şeyler. Bir kız bu tür erkeklerden hoşlanıyorsa zaten o kızda iş yoktur bence.

1. Ağır olacaksın.
2. Paran olacak.
3.Girişken olacaksın ve güzel laflar söyleyeceksin.
Bu yöntemlerle istediğin kızla takılırsın %100. En önemlisi 2. sıradaki tabi. :D
Birinci ve ikinci madde fazlasıyla var fakat üçüncüsü yok dostum. Ben kızın karşısına çıkıpta naber ? diyemiyorum. Neden diye sorarsan kızı gördüm mü bütün kaslarım devreden çıkıyor. Kalbim otomatik silah gibi küt küt atıyor. Bir de bana baktımı kaçıyorum oradan. Bu tür olaylardan sonra kendime çok kızıyorum ve bir kez daha yapmayacağım diyorum fakat ben her ne kadar istesemde vücudum değişik tepkiler veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yapayım şimdi o zaman, elime sigara alıp millete "ne bakıyon lan" diyip artistlik mi taslayayım ? Bana tamamen ters şeyler. Bir kız bu tür erkeklerden hoşlanıyorsa zaten o kızda iş yoktur bence.

Birinci ve ikinci madde fazlasıyla var fakat üçüncüsü yok dostum. Ben kızın karşısına çıkıpta naber ? diyemiyorum. Neden diye sorarsan kızı gördüm mü bütün kaslarım devreden çıkıyor. Kalbim otomatik silah gibi küt küt atıyor. Bir de bana baktımı kaçıyorum oradan. Bu tür olaylardan sonra kendime çok kızıyorum ve bir kez daha yapmayacağım diyorum fakat ben her ne kadar istesemde vücudum değişik tepkiler veriyor.
Kardeş senin durumun bildiğin Cedric durumu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı